Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
09.05.2009 : Винница
“Вінничани в Києві” вшанували ветеранів
9 травня представники Товариства “Вінничани в Києві” взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Перемоги у м.Вінниці.

Вінок від Товариства та квіти до Меморіалу Слави поклали голова Міжнародного товариства “Україна–Польща–Німеччина”, 1-й заступник голови Товариства “Вінничани в Києві” Сергій Татусяк, заступники голови Віталій Кононов і Микола Ільчук та генерал-лейтенант Олексій Процепко. Сергій Татусяк каже, що крім їхнього офіційного представництва на заході, кожен з них приїхав на Вінниччину відвідати рідні місця та могили полеглих у війну родичів.

– Це свято дуже важливе для моєї сім’ї, адже у мене батько – фронтовик, інвалід війни, тесть – учасник бойових дій, діди, дядьки теж воювали, – розповідає Сергій Пилипович. – Сьогодні мені особливо приємно відзначити те, що у молоді відроджується інтерес та повага до подій Великої Вітчизняної війни та до героїв тих часів.

Товариство “Вінничани в Києві” у своїй діяльності тісно співпрацюють з різноманітними ветеранськими організаціями: організовують спільні заходи, надають матеріальну, медичну допомогу тощо.

 Звертань: 2239
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства