Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
23.01.2017 : Винница
Вінничани з’єднали береги Південного Бугу "живим ланцюгом"
На знак відзначення історичної дати – 98-ої річниці проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР – вінницькі студенти виступили з ініціативою утворити «живий ланцюг» через річку Південний Буг.

Сьогодні, у День Соборності України, вони взялися за руки і стали шеренгу вздовж Центрального моста. До студентської ініціативи долучилися громадські активісти та просто небайдужі вінничани. Тримаючи у руках державні прапори і стрічки з національними символами, вінничани співали гімн України. Водії, проїжджаючи через міст, вітали учасників акції блиманням фар та сигналами клаксонів.

«Дата 22 січня надважлива для українців, адже у цей день 1918 року – IV Універсал Центральної Ради проголосив УНР «самостійною, ні від кого незалежною, вільною суверенною державою українського народу»; 22 січня 1919 року у Києві на Софійській площі відбулися урочисті збори, на яких був проголошений Акт Злуки (об’єднання) українських земель, засвідчений Універсалом про об’єднання УНР і ЗУНР в єдину велику Україну. Тому День Соборності – це нагадування для всіх українців про те, що сила нашої держави в єдності українських земель, а сила народу – в єдності людей. І особливо тепер нам слід про це пам’ятати, – зазначає один з ініціаторів акції Артем Михайлов. – Щоб взяти участь у « живому ланцюгу», кожен студент вишу чи коледжу (неважливо!) прийшов сюди без вказівки «згори», у свій вихідний день, у вільний час. А це свідчить про те, що українська молодь небайдужа до долі держави. Вона була і залишається найвідповідальнішим прошарком українського суспільства, його рушійною силою».

Після акції учасники пройшли на площу Тараса Шевченка, де зробили колективне пам’ятне фото на згадку про перший студентський «живий ланцюг» у Вінниці.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Джерело: День

 Звертань: 257
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства