Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
31.01.2017 : Киев
Врятувати від забуття
27 січня відбулась церемонія нагородження робіт - переможців Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», що проводиться Міжнародним благодійним фондом національної пам’яті України у співавторстві із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком вчителя, за участю земляцтв України.

«Товариство «Вінничани у «Києві» опікувалось одними з фіналістів конкурсу – студентами Вінницького коледжу будівництва і архітектури КНУБА, які, за рішенням журі посіли І місце. З чим їх і вітаємо.

У конкурсі, що проводиться вже восьмий рік поспіль, взяли участь учні старших класів, студенти, педагоги, молодіжні громадські організації та творчі спілки. Всього було надіслано понад 700 робіт з усіх областей України, надавалися як індивідуальні, так і групові проекти. Щороку найбільшу кількість якісних робіт надсилають з Полтавщини, Донеччини, Черкащини, Закарпаття, Рівненщини, Тернопільщини, Кіровоградщини, Чернігівщини, Волині, Вінничини.

Учасники конкурсу висловили свій погляд на історію України через історію своєї родини, зберегли для майбутніх поколінь свої враження та спогади про пережиті історичні події.

Протягом новітнього ХХ ст. українці отримали значний політичний досвід: відстоювали Українську народну республіку, Українську Державу і Карпатську Україну, пройшли крізь дві світові війни, пережили і здолали комуністичний режим, відродили незалежну Україну. Свідками і учасниками цих подій були наші предки, і в родинній пам’яті збереглися перекази про ці події в історії роду, а в сімейних альбомах – тогочасні фотографії.

Захід відбувся у Київському міському будинку вчителя. До складу конкурсної комісії увійшли українські кінорежисери, письменники, поети, публіцисти. Конкурсну комісію очолив народний артист України Олександр Муратов. Переможці конкурсу отримали грошову винагороду.

Після перегляду фільмів-фіналістів, надали слово для привітань представникам земляцтв України, які підтримували своїх земляків теплими словами, солодкими презентами та дарували літературу рідного краю. Від делегації «Товариства «Вінничани у Києві» вінницьких конкурсантів привітали і вручили пам’ятні подарунки Галина Петрівна Озаренчук та Євген Касьян.

Захід прикрасився українськими піснями у виконанні жіночого ансамблю Національного хору ім. Г. Верьовки.

 Звертань: 274
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства