Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
07.02.2017 : Киев
За кількістю шкіл Вінницька область посідає ІІІ місце в державі
За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, сфері загальної середньої освіти області діє 871 загальноосвітній навчальний заклад для 155050 учнів. За кількістю шкіл наша область посідає ІІІ місце в державі після Львівської та Дніпропетровської.

Однак за показником розподілу загальноосвітніх навчальних закладів за типом місцевості ми перевищуємо середній показник по державі – 67,8% в сільській місцевості, маючи його на рівні 81,3%. Тож існують певні проблеми із наповнюваністю шкіл та класів.

Аналіз зазначених показників свідчить про неминучість заходів щодо оптимізації мережі.

Так, в поточному навчальному році закрито 7 загальноосвітніх навчальних закладів, у 3-х припинено навчально-виховний процес через відсутність учнів, реорганізовано 34 заклади.

Продовжує зростати кількість створюваних в результаті реорганізації навчально-виховних комплексів школа-дошкільний навчальний заклад, особливо в сільській місцевості, де є потреба у закладі дошкільної освіти. Сьогодні їх функціонує 147.

У зв’язку із процесом формування ОТГ йде переформатування освітніх округів, їх на Вінниччині зараз 132.

Пріоритетом Міністерства освіти і науки України визначено створення опорних шкіл, в області створено 2 опорні школи в Оратові та Уланові Хмільницького району. Відтак, Оратівська загальноосвітня школа є учасником міжнародної програми по отриманню допомоги на облаштування опорної школи. Вже виконано певні роботи та отримано обладнання.

У 2016 році забезпечено доступність та якість освіти, інклюзивне навчання дітей. Так, в області - 48 переможців фінальних етапів Всеукраїнських олімпіад та захисту робіт по МАН, 7 учнів отримали 200 бальні сертифікати ЗНО – 2016 (8-ма позиція в державі).

Інклюзивним ресурсним центром організовано інформаційно-роз’яснювальну роботу з психологами, педагогами, студентами педагогічних вишів, прийомними батьками – 25 заходів для 335 осіб, 155 корекційних занять з дітьми з різними порушеннями. Працював літній корекційний табір, майстер-класи для дітей з аутизмом.

Інклюзивним навчанням охоплено 120 дітей, введено 69 ставок асистентів вчителя в 74 школах. До речі, в цьому році у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського буде перший випуск асистентів-вчителя та асистентів-вихователя, навчаються перші фахівці з дефектологічної освіти, яких у нас раніше не було. Це значна підтримка системі інклюзивного навчання в області.

Належна якість освіти та умови забезпечуються в загальноосвітніх школах-інтернатах обласного підпорядкування, яких маємо 21, 17 з них – спеціальні і надають освітні послуги дітям з особливими потребами.В них виховується близько 2,5 тис. дітей.

За 2016 рік видатки на утримання зазначених закладів профінансовано повністю і вони склали 159,5 млн. грн. Створено умови для здобуття освіти дітям із сімей вимушених переселенців – 2322 особи, психологічний та соціально – педагогічний супровід забезпечено для більше 5 тисяч осіб.

"Моя Вінниця"
За iнформацiєю: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 Звертань: 262
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства