Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
04.05.2017 : Винница
У Вінниці в День Європи відбудеться фестиваль вуличних музикантів, до участі запрошуються гурти
20 травня о 15.00 на центральному парку на майдані Водограй відбудеться фестиваль вуличних музикантів «Street music fest». До участі запрошуються музичні гурти. Заявки та аудіозаписи потрібно подати до 14 травня. Захід проходитиме до Дня Європи. Спеціальний гість – польський гурт «Kwartyrnik».

Конкурс-фестиваль вуличних музикантів проводиться для популяризації серед вінничан кращих зразків національного і світового музичного мистецтва. А також – можливість вінницьким музичним гуртам представити свою виконавчьку майстерність на загал. Конкурс-фестиваль організовує та проводить департамент культури Вінницької міської ради. До участі запрошуються вінницькі музичні гурти, вік учасників не обмежено.

«Street music fest» проводиться у рамках Дня Європи. Музичні гурти презентують свої концертні програми (до 15 хвилин) у різних музичних стилях і напрямках (фольклор, фольк-рок, панк-рок, хард-рок, етно-панк, авторська пісня тощо).

Конкурс проводиться у два етапи. Перший – відбірковий (з 15.05 по 17.05) на основі надісланих аудіозаписів творів, що пропонуються. Другий – гала-концерт (20.05), який пройде під час відзначення Дня Європи на майдані Водограю у ЦПКіВ ім.Горького. До участі у ІІ етапі запрошуються гурти, відібрані організатором.

Кількість учасників у конкурсі обмежено. Для участі у конкурсі-фестивалі бажаючі з 3.05. по 14.05.2017 року включно надсилають заявки та аудіозаписи власного виконання запропонованих творів на електронну адресу streetmusikfest@gmail.com згідно з наданою формою на сайті міської ради.

Порядок виступу учасників визначаються організатором. Довідки за телефонами: 59-52-47. Компетентне журі у складі професійних музикантів, лідерів відомих гуртів та учасників телевізійних проектів оцінюють конкурсантів за наступними критеріями: рівень виконавської майстерності, сценічна культура та артистичність, оригінальність виконання твору.

Виступи учасників оцінюються за десятибальною системою. Журі за результатами сумарного підрахунку балів визначає переможця конкурсу-фестивалю. Нагородження відбувається по завершенню виступів учасників.

Джерело: Вінницька міська рада

 Звертань: 202
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства