Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
11.07.2017 : Киев
Студія «Квартал 95» презентує у Вінниці документальний фільм про історії успіху переселенців «На прицілі у щастя»
15 липня 2017 року о 10.00 в залі кінотеатру «Родина» відбудеться виїзна прем’єра фільму про історії успіху переселенців «На прицілі у щастя» від Студії «Квартал 95».

Фільм «На прицілі у щастя» - це п'ять історій переселенців з Луганська, які не просто поміняли місця проживання, вони змінилися самі. Почавши життя з чистого аркуша, вони не зламалися перед обставинами. Навпаки, труднощі мотивували їх стати краще, домогтися більшого, знайти в собі нові таланти і, в кінцевому підсумку, знайти себе. Героями фільму стали: Сергій Іванов (Київ, письменник, ведучий ток-шоу «Право на владу» на каналі «1 + 1»), Юрій Хромушин (Чернігів, заслужений журналіст України, фотохудожник), Катерина Самарська (Харків, співачка, засновник компанії SUGAR & CANELA), Євген Кудрявцев (Ужгород, фотограф), Юлія Острогляд (Івано-Франківськ, керівник відділу PR і маркетингу драмтеатру).

Творці фільму:

Автор сценарію і режисер: Олександр Брагін (автор Студії Квартал95, сценарист фільмів «Слуга народу», «Любов у великому місті», «8 кращих побачень» і ін.)

Продюсери: Андрій Яковлєв, Максим Тужилін, Олександр Брагін.

Оператор-постановник: Максим Тужилін.

Композитори: Олександр Удовенко, Артур Рощупкин, Артем Дорошенко.

Режисери монтажу: Сергій Бердников, Валентин Воронін.

Крім самого показу фільму заплановано зустріч з творцями і героями фільму, живе обговорення проблеми внутрішньо переміщених осіб. Організаторами заходу є Студія «Квартал 95» та Громадська організація «Об’єднання переселенців «Спільна справа». Партнерами виступають: МКП «Кінотеатр «Родина», Департамент соціальної політики Вінницької міської ради, КП Радіокомпанія «Місто над Бугом» та ТОВ «Ливарна компанія «Символ».

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Джерело: http://vindaily.info

 Звертань: 245
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства