Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
29.08.2017 : Киев
Як Вінниця відзначатиме свій День народження
День міста у Вінниці святкуватимуть одразу на шістьох локаціях, починаючи з 14-ї години 9-го вересня.

Відкриватимуть свято о 14:00 годи ні на майдані Незалежності. Тут же програму продовжить концерт Національного симфонічного оркестру України, а згодом на гостей свята чекатиме прем'єра концертної програми Лети формації Піккардійська терція.

Паралельно програма дня міста відбуватиметься також у Центральному парку, де, зокрема, відбудеться фестиваль спортивно-бального танцю, на площі Небесної Сотні, на Європейській площі та уздовж вулиці Соборної.

Закриття свята відбудеться на площі Стуса концертом за участі відомих українських виконавців.

Традиційний концерт до Дня міста відбудеться біля Книжки на площі Стуса. О 19 годині на сцену вийде популярний український рок-гурт "Друга ріка". За ними на площі Василя Стуса виступлять оригінальні "Хардкіс". Завершить День міста Вінниці 2017 романтичний Олег Винник.

Нагадаємо, що програма святкування Дня міста уже розпочалась із "ВІННИЦІанського фестивалю" пародійного і комедійного кіно, фінал якого запланований на 8 вересня.

 Звертань: 298
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства