Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
07.09.2017 : Киев
Виставка народного мистецтва села Щітки Вінницького району Вінницької області
Вінницький обласний центр народної творчості та "Товариство "Вінничани у Києві" запрошують на виставку народного мистецтва села Щітки Вінницького району Вінницької області в рамках Всеукраїнської культурно-мистецької акції "Мистецтво одного села".

Відкриття виставки відбудеться в Національному музеї літератури України 8 вересня о 16.00 (м.Київ, вул.Богдана Хмельницького, 11).

Основу експозиції складатимуть вироби з рогози, які традиційно виготолялися в селі Щітки.

У програмі – виступи письменників, художників, мистецтвознавців та народних умільців села. Незабутню атмосферу свята створять учасники народного аматорського фольклорного гурту «Подільські музики».

 Звертань: 319
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства