Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
29.09.2017 : Киев
НЕ ЗАЛИШИМОСТЬ БАЙДУЖИМИ
У результаті вибухів боєприпасів на Калинівському військовому арсеналі постраждали близько 2 тисяч житлових будинків, 16 з них не підлягають відновленню.

Зараз всі пункти тимчасового перебування постраждалих від Калинівських вибухів забезпечені продуктами, теплими речами, миючими засобами майже достатньо.

Але є такі сім’ї котрі постраждали більш за всіх і потребують особливої уваги та адресної допомоги.

Уявити важко як ці люди тримаються, деякі з них навіть посміхаються...хоча всі ми знаємо, що у них в душі - рана, яка ще довго загоюватиметься...

«Товариство Вінничани у Києві» звертається до земляків з проханням про допомогу сім’ї ШЕВЧУК ІННИ СЕРГІЇВНИ (вул. Космонавтів, 4)

Тел. 050 411-72-15 067 185-99-90

 Звертань: 266
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства