Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
17.10.2017 : Киев
Засідання Президії "Товариства "Вінничани у Києві"
Голова «Товариства «Вінничани у Києві» Володимир Степанович Продивус 12 жовтня провів засідання Президії Товариства, на якому була обговорена низка важливих питань з життя організації та визначено перспективи її розвитку.

На засіданні були присутні: О.О.Зарубінський, В.М.Кононов, Г.П.Мазурчук, О.В.Побережний, В.С.Продивус, О.Г.Старинець, М.М.Чорний, А.П.Юхимчук.

Президія затвердила звіт про роботу Товариства у 2017 році (буде оприлюднений на сайті Товариства)
Окремим питанням розглянуто виконання Товариством функцій координатора в Асоціації «Рада земляцтв областей та регіонів України» в наступному році. План роботи Товариства в Асоціації, місце та сценарій прийому почесних атрибутів Координатора.

Зокрема зазначимо, у рамках проекту «Спадщина» на сайті Товариства протягом року відбувалась публікація збірок віршів та книг наших земляків: Михайла Поповича, Олександра Горобця, Галини Тарасюк та інших. А на засіданні пройшла міні-презентація пісні на вірші Олега Побережного "Дочекайся мене з війни".

Наразі обговорили традиційну зустріч земляків на святкуванні Нового року.
До лав «Товариства «Вінничани у Києві» на цьому засіданні прийнято 11 осіб.


 Звертань: 235
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства