Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
20.10.2017 : Киев
Велетенський герб Вінниці, який утворили 2009 людей, став рекордом України
18 жовтня у Вінниці було встановлено рекорд України у номінації «Зображення герба міста з найбільшої кількості людей». Його зафіксував експерт з Книги рекордів України під час флешмобу «Вінниця – це я». Більше двох тисяч людей створили велетенський герб Вінниці на стадіоні медичного коледжу ім. Акад. Заболотного.

Флешмоб «Вінниця – це я» організував відділ у справах молоді та туризму та Вінницька молодіжна рада. Як зазначив голова Вінницької молодіжної ради Дмитро Мира, герб створили 2009 людей.

Джерело: http://www.myvin.com.ua

 Звертань: 192
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства