Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
20.11.2017 : Киев
Наша землячка, чудова письменниця та поетеса, Галина ТимофIIвна Тарасюк – номінант на Шевченківську премію 2018 року
31 жовтня закінчився термін подання творів на розгляд Шевченківського комітету. Імена учасників конкурсного відбору оприлюднені на офіційному сайті премії.

За Національну премію ім. Тараса Шевченка 2018 року в області літератури, публіцистики та журналістики боротимуться 20 літераторів. Серед них наша землячка , чудова письменниця та поетеса, Галина Тимофiiвна Тарасюк.

Український фонд культури імені Бориса Олійника висунув на здобуття Шевченківської премії роман-версію «Зоре моя вечірняя, або Пророк і Марія» Галини Тарасюк. Твір письменниці присвячений життю та творчості українського Генія і Пророка Тараса Григоровича Шевченка. Роман побачив світ у 2015 році у видавництві «Дніпро». Як зазначають у фонді, « Роман-версія Галини Тарасюк «Зоре моя вечірняя», або Пророк і Марія» ‑ твір оригінальний, талановитий, написаний майстерно і зі «знанням теми». Крім того, він дуже вчасний і потрібний ‑ як своєрідна апологія життя і творчості Тараса Шевченка».

Галина Тимофіївна – лауреат багатьох літературно-мистецьких премій: ім. Сидора Воробкевича, Володимира Сосюри, Олеся Гончара, Ольги Кобилянської, Григорія Сковороди, Григорія Косинки, Івана Нечуя-Левицького, родини Нитченків, Премії Ліги українських меценатів, премій журналів: “Жінка”, “Німчич”, “Березіль”… Її твори (поезія і проза) перекладені італійською, німецькою, румунською, польською, литовською, латвійською, туркменською, білоруською, російською мовами. Її слово – мудре,талановите, щире, оригінальне, багатогранне.

« Роман-версія Галини Тарасюк «Зоре моя вечірняя», або Пророк і Марія», безперечно, заслуговує на найвищу відзнаку.

 Звертань: 332
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства