Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
21.12.2009 : Винница
Святкування 30-річчя Оратівського району!
7 грудня центральна площа селища Оратова вщерть була заповнена людьми.

Цього пам'ятного і світлого дня у «серці» нашого району зібрались керівники та представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, районних органів міністерств і відомств, керівники підприємств, установ, організацій району, депутати районної ради, селищний, сільські голови, громадськість району, аби дружно відмітити славний ювілей - 30-річчя утворення нашого Оратівського району.

Розділити радість з оратівчанами з нагоди такої знаменної події прибули з щиросердечними вітаннями і, звичайно, з подарунками гості із столиці - народний депутат України Глусь Степан Карлович, його помічник Волинець Павло Якович, представники Ради Товариства "Вінничани у Києві" на чолі з оратівчанином, родом із с.Оратівки Івашківським Олексієм Івановичем, оглядач газети «Голос України», наш земляк, родом із с. Якимівки, який проходив ази журналістики саме у редакції районної газети Лавренюк Сергій Іванович; з області - депутат обласної Ради, голова бюджетної комісії обласної Ради Козодой Леонід Кирилович, депутат обласної Ради Секрет Ганна Василівна, колишній перший секретар райкому Компартії України Хамлак Андрій Микитович і багато інших запрошених - ветеранів, пенсіонерів, хто своєю невтомною працею вніс чималу лепту у розбудову нашого району, доклав чимало сил, енергії, розуму у його розквіт, примножував гарну славу свого рідного краю, ні на мить не втрачав надії, віри, впевненості у краще майбутнє.

30 літ порівняно із вічністю, це невеликий проміжок часу, а для нашого району - це ціла історія.

За три десятиліття були і злети і падіння, мінялось керівництво, але час не зупинявся, життя тривало...

З радістю і гордістю зустрічали оратівчани ювілейний день народження свого району. І гордитися справді є чим, адже Оратівський район є одним із кращих районів Вінниччини.

«Єднаймося люба родино» - під такою назвою розпочалось святкування на центральній площі фестивалем світлиць.

Тут ще з самого ранку вишикувались світлиці - одна одної кращі, які представили територіальні громади сіл нашого району, які тішили зір прадавніми оберегами нашого українського народу, неперевершеною вишивкою рукодільниць, випеченими короваями і хлібами, чудовими різноманітними стравами.
Грають духові оркестри із сіл Скали, Балабанівки, линуть мелодії пісень фольклорних колективів. Настрій у присутніх веселий, піднесений.
Звучать позивні свята. Концертну програму розпочинає Сидоренко Петро піснею «Оратівський вальс». Народний аматорський хор села Животівки виконує патріотичні пісні «Рідний край», «Моє село».

Ведуча свята Ліванська Тетяна надає слово для привітання першим особам району та шановним гостям.

Після чого в урочистій обстановці під марш духового оркестру та оплески громадськості відбувається закладання капсули під будівництво районного будинку культури.

Саме цей день став початком великого, грандіозного задуму, довгожданною мрією оратівчан, яка неодмінно здійсниться, за словами керівництва району, у найближчі роки. Дай то Боже, щоб задумане збулось.

Далі концертна програма заключного етапу районного мистецького фестивалю, приуроченого цій славній даті, який майже рік збирав творчі колективи по селах нашого району під назвою «Вишитий колоссям і калиною край Оратівський - єдиний» продовжувалась у актовій залі адмінбудинку районної ради.

Тут відбулось і нагородження Почесними грамотами від обласної держадміністрації і обласної ради та райдержадміністрації і райради кращих працівників району як колишніх, так і теперішніх за багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди 30-річчя утворення Оратівського району та в дарунок вручено книгу спеціально випущену до славної річниці району. До пізнього вечора оратівчани не поспішали до своїх домівок.

Крім виступів мистецьких колективів Оратівщини, які одночасно відбувались і на площі, і в залі оратівчани отримали насолоду ще й від виступу дуету народних артистів України Віктора і Любові Анісімових.

за люб'язно наданими матеріалами газети "Обрії Оратівщини"
Зіна Сидоренко,
фото Василя Козлова.

 Звертань: 2327
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства