Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
22.01.2018 : Киев
День Соборності України
У Києві на мосту Патона люди утворили "живий ланцюг" з нагоди Дня Соборності України. Люди вийшли з прапорами і об’єдналися в вервечку.

Спершу учасники акції на правому та лівому берегах Дніпра сформували дві колони, одна з яких тримала полотнище блакитного кольору, інша – жовтого, повідомляє кореспондент "Укрінформу".

Колони несли частини українського стягу довжиною 30 метрів. Таким чином, після возз'єднання активісти утворили не лише живий ланцюг, а і 30-метровий прапор України на мосту Патона.

За безпекою на мосту і поблизу нього стежили кілька десятків правоохоронців.

Після об'єднання колон активісти спільно виконали гімн України, а також вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих на Майдані та в АТО.

Також найбільший прапор розгортають на Хрещатику, передають ЗМІ.

До свята також проведуть конкурс малюнків на обличчі, очікується салют і концерт у кінотеатрі "Кінопанорама".

Подібні "ланцюги Соборності" проходять не лише у Києві, а й в інших українських містах. За кордоном такі заходи заплановано у Швеції, Британії, Польщі, Естонії, Канаді, Німеччині й США.

Керівники України також привітали співвітчизників із Днем соборності.

Президент Петро Порошенко зазначив: "Ми всі різні, але нас об’єднують спільні цінності, спільні ідеали та устремління. Ми – велика міцна родина всіх громадян України. Від заходу до сходу, від півночі до півдня – Україна неподільна соборна і єдина!". Він також подякував борцям за незалежність України.

Як відомо, 22 січня 1918 року проголосили незалежність Української народної республіки, а за рік того ж дня на Софійському майдані оголосили про її об'єднання з Західноукраїнською народною республікою (злука УНР і ЗУНР).

Перший "живий ланцюг" в Україні було утворено в січні 1990 року, який тоді з'єднав Київ і Львів. Відтоді щороку 22 січня люди стають у живий ланцюг.

Джерело: http://expres.ua
Фото: ДМИТРА ЛАРІНА, УП

 Звертань: 286
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства