Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
01.02.2018 : Киев
«Товариство «Вінничани у Києві» - наступний координатор «Асоціації Ради земляцтв областей та регіонів України»
31 січня Голова «Товариства «Вінничани у Києві» Володимир Степанович Продивус на загальних зборах «Асоціації Ради земляцтв областей та регіонів України» презентував план роботи Товариства на період виконання координаторських функцій у Раді земляцтв областей України.
Розглянуті нові напрямки діяльності Асоціації.

Зокрема була обговорена можливість підписання Угоди між «Асоціацією Ради земляцтв областей та регіонів України» та Київською міською держадміністрацією.

Заслухано звіт та висловлено подяку за роботу координатору у Раді земляцтв областей України, Шевчуку Сергію Володимировичу (МГО «Волинське братство»)
У засіданні брали участь голови 18 земляцьких організацій.

А на передодні, 30 січня, Володимир Степанович провів засідання Президії Товариства, на якому була обговорена та детально розписана процедура церемонії передачі булави та атрибутів координатора «Асоціації Ради земляцтв областей та регіонів України».
Президія затвердила план роботи Товариства на 2018 рік.

Церемонія передачі булави та атрибутів координатора «Асоціації Ради земляцтв областей та регіонів України» від МГО «Волинське братство» до ГО «Товариство «Вінничани у Києві» відбудеться 9 лютого о 19.00 за адресою: Київський будинок вчених НАН України, м. Київ, вул. Володимирська, 45-А

Запрошуємо земляків взяти участь у церемонії. У програмі концерт солістки лауреата міжнародних конкурсів Марії Кононової у супроводі квартету баяністів Національної філармонії України


 Звертань: 411
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства