Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
13.02.2018 : Киев
«Товариство «Вінничани у Києві» відтепер координатор «Асоціації Ради земляцтв областей та регіонів України»
Кожні півроку одне із земляцтв у Києві, отримує право і привілей очолювати діяльність столичних земляцьких об’єднань, виступати в ролі її координатора. Цього разу черга дійшла до Вінниці.

Днями, у столиці, в Білій залі Будинку вчених НАН України відбулась церемонія вручення «координаційної» булави. Вінничани приймали поважних гостей – керівників земляцтв столиці України на чолі з Президентом Асоціації земляцтв чернігівцем Віктором Ткаченком.

Гостей вітали келихом шампанського, а потім був блискавичний виступ лауреата міжнародних конкурсів Марії Кононової (сопрано) у супроводі квартету баяністів Національної філармонії України.

Офіційну частину відкрив Олег Олександрович Зарубінський, який надав слово для привітання Президенту «Асоціації Ради земляцтв областей та регіонів України» Віктору Вікторовичу Ткаченку, який подякував за плідну роботу та розповів трохи з історії Асоціації і земляцького руху.

Потім Голова МГО «Волинське братство» Сергій Володимирович Шевчук розповів про роботу Асоціації під час головування «Волинського братства», побажав успіхів наступному координатору і вручив булаву та клейноди – Голові ГО «Товариство «Вінничани у Києві» Володимиру Степановичу Продивусу.

Володимир Степанович подякував за довіру та завірив громаду, що «Вінничани у Києві» будуть гідно працювати на зміцнення земляцького руху та єднання України.

Після обміну символічними подарунками всіх гостей запросили на неформальне спілкування.


 Звертань: 317
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства