Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
30.03.2018 : Киев
Вінниччина туристична. Палац Мерінга в Старій Прилуці
У селі Стара Прилука стоїть гарний палац, що належав підприємцю, міністрові торгівлі та промисловості України Сергію Фрідріховича Мерінгу (1862-1920) на початку 20-го століття. Будівля потихеньку руйнується і чекає реставрації, зараз у ньому розміщується інтернат.

Існують історичні свідчення, що в палаці зберігались цінності сім'ї Мерінга, що існує підземний хід у парк, а також підземний винний льох. Місцеві навіть намагалися копати в багатьох місцях, але нічого не знайшли.

Під час ремонту в стіні виявили схованку з портретом Мерінга, дорогими перськими килимами і золотими царськими монетами, все передали в музей. Штукатурку і сміття після ремонту викинули на звалище.

Цікаво, але через кілька днів місцева бабуся пасла корів поблизу і побачила серед сміття блискучі золоті монети, які випали з штукатурки після дощу. Шукачі скарбів пізніше кілька разів перерили це місце, але вже безрезультатно. Ось така от історія.

Як дістатися: на маршрутці від Автостанції №3 у Вінниці (вул. Ватутіна, 18)

Джерело: PIZZATRAVEL.COM.UA
Фото: Yuriy Buriak


 Звертань: 253
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства