Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
18.01.2010 : Винница
Продовжується реалізація благодійної програми «Веселий лікар»
Уже через 3 дні після відкриття проекту та його успішного старту, театральний гурток ЗОШ № 15 та представники БФ «Подільської громади» відвідали Вінницьку обласну дитячу лікарню.


Дітки мали змогу зустрітись з Дідом Морозом, Снігуронькою та Бабою Ягою, і це не випадково, адже саме 14 січня відбувається святкування Старого-Нового року. Казкові герої весело проводили час з дітлахами, визначали найкмітливіших, відгадували загадки, розказували вірші, танцювали та співали і звичайно ж отримували подаруночки: пазли, олівці, альбоми, книги та ін. Діти з нетерпінням чекають на наступні зустрічі.БФ «Подільська громада» висловлює подяку головному лікарю Вінницької обласної дитячої лікарні Антонець Тетяні Іванівні, Завідуючій головного лікаря з організаційно-методичної роботи Віденко Лідії Олексіївні за сприяння у проведенні заходу. А також педагогу-методисту Вдовиченко Олені Леонідівні за співпрацю та теплий прийом.

Нагадаємо, програма «Веселий лікар» стартувала 11 січня 2010 року у Вінницькій міській клінічній лікарні «Центр матері та дитини», ініційована благодійним фондом «Подільська громада» за підтримки Вінницької міської ради, фірми «Авіценна», «Кактус» арт-груп та ЗОШ № 15 міста Вінниці.


Джерело iнформацiї: Благодійний фонд "Подільська громада"

 Звертань: 1936
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства