Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
25.01.2010 : Винница
Вінничани можуть допомогти населенню Гаїті
У зв’язку з руйнівним землетрусом, який відбувся на узбережжі Гаїті 12 січня цього року, і в результаті якого загинули тисячі людей, Міжнародна федерація товариств Червоного хреста і Червоного півмісяця, звертається до всіх, кому не байдужі людський біль та горе.

Вони закликають допомогти жертвам стихійного лиха в Гаїті. Усі небайдужі можуть передавати пожертвування Товариству червоного хреста Гаїті, які будуть використані для надання невідкладної допомоги постраждалим.

- Спочатку наш госпіталь дійсно мав їхати на Гаїті, уже готувалися необхідні документи, паспорти, - розповідає голова Вiнницької обласної органiзацiї Товариства Червоного Хреста, Сергій Андрійович Глухенький. – Але в останній момент дізналися про те, що держави домовилися між собою про те, що не будуть посилати на Гаїті людей, а переказуватимуть кошти, які зберуть добровольці. Зараз на місці трагедії працює достатньо англійців, канадців, французів тощо.

Якщо серця ваші небайдужі до чужого горя, надсилайте грошові пожертви на такий
Р/Р:
код: 00016797
одержувач: Національний Комітет товариства Червоного хреста України
номер: 26002000144803 ВПАТ АКБ „Київ”
МФО: 322498
Призначення платежу: для допомоги жертвам землетрусу в Гаїті.

Телефон для довідок: 0432-32-05-68


Джерело iнформацiї: Газета "МІСТО"

 Звертань: 1879
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства