Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
04.09.2019 : Киев
Вінницький школяр увійшов до трійки кращих знавців географії у світі
Міжнародну олімпіаду з географії цього року було проведено у Південній Кореї. Саме там, учень одного з вінницьких ліцеїв "увірвався" до трійки кращих знавців географії у світі, та виборов «бронзу». А це є досить суттєвим результатом, адже на змаганнях були присутні 160 школярів зі 43 країн світу.

Як повідомили в МОН, у Південній Кореї відбулася міжнародна олімпіада з географії, особливістю якої став конкурс дослідницьких проєктів, де школярі з різних команд, а отже й різних країн, об'єднувалися для роботи над спільним завданням. У такий спосіб журі оцінювало навички командної роботи, а також вміння долати мовні бар'єри.

Згідно з повідомленням Міністерства освіти та науки України, третє місце виборов український школяр - учень вінницького ліцею Андрій Марценюк. Загалом на олімпіаді змагалися 160 школярів з 43 країн світу. Учні виконували теоретичні та практичні завдання, де перевірялися їхні знання геосфери, гідросфери, атмосфери та мезосфери.

Джерело: http://naparise.com

 Звертань: 127
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства