Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
02.10.2019 : Киев
Хмельниччина гостинно вітала представників “Асоціації земляцьких організацій областей та регіонів України”
Хмельниччина гостинно вітала представників “Асоціації земляцьких організацій областей та регіонів України”, до складу якої входять політичні та громадські діячі з усіх куточків нашої країни.

Щопівроку одне із земляцтв у Києві отримує право виступати координатором діяльності столичних земляцьких об’єднань. З липня право здійснювати цей почесний обов’язок випало “Земляцтву “Хмельниччини”, а тому, за давно заведеною традицією, подоляни привезли своїх колег на малу батьківщину, аби не лише розповісти про наш мальовничий край, його традиції, культуру та цікаві пам’ятки, а й обмінятися досвідом, глибше зрозуміти проблемні питання, що хвилюють мешканців нашої області, поділитися ідеями та започаткувати нові зв’язки.

Протягом 21-22 вересня на Хмельниччині перебуваладелегація з близько 50 представників Асоціації Земляцтв України.

У перший день свого перебування гості відвідали Меджибіж, з екскурсією побували у Державному історико-культурному заповіднику «Межибіж». У цей же день делегація зустрілася з керівництвом області – головою обласної ради Михайлом Загородним та тимчасово виконуючим обов′язки голови облдержадміністрації Володимиром Кальніченком.

Сторони обмінялися пам’ятними подарунками. Голова Асоціації Віктор Ткаченко та керівник Земляцтва Хмельниччини Михайло Каплун отримали на згадку подільські вишиванки, а обласні керівники – чудове полотно із зображенням відродженої української святині Михайліського Золотоверхого Собору. Також членам делегації презентували книгу про Хмельниччину та пам’ятні сувеніри, а чудовий настрій учасникам церемонії подарував знаменитий академічний ансамбль пісні і танцю “Козаки Поділля”, який по праву є творчою візитівкою області.

Після зустрічі у Будинку рад, у другій половині дня представники Асоціації Земляцтв вирушили у селище Сатанів Городоцького району, де мали можливість ознайомитися з історією минувшини та сучасним розвитком цього історичного поселення.

22 вересня, делегація побувалав Кам′янці-Подільському та Старокостянтинові, де також мала зустрічі з керівництвом міст та знайомитиметься з історією краю. Під час дводенного перебування гості нашого краю мали можливість знайомитися з життям міст Хмельниччини, обмінятися досвідом діяльності своїх громадських організацій, а також отримали масу приємних вражень.
Делегацію «Товариства «Вінничани в Києві» очолила Галина Павлівна Мазурчук.

 Звертань: 293
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства