Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
21.10.2019 : Киев
«Товариство Вінничани у Києві» запоршує відвідати Національний музей літератури України
«Товариство Вінничани у Києві» запоршує відвідати Національний музей літератури України, вул. Богдана Хмельницького, 11.

У рамках Всеукраїнської культурно-мистецької акції «Мистецтво одного села», у Києві відкрилася виставка народного мистецтва села Рогізка Чечельницького району Вінницької області.

Історія цього мальовничого села починається з XVII століття. Згідно з переказами, невеличке поселення засноване козаками після знищення Запорізької Січі 1775 року.

На відкритті відвідувачів пригощали смачними стравами місцевої традиційної кухні, приготовлені майстринями села, а також представили обрядові хліби від місцевих коровайниць. За настрій свята відповідав народний аматорський фольклорний гурт «Рогізяночка».

Старовинні вироби декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва: ікони, ткані рушники, скатерки, килими, налавники, доріжки, жіночий одяг, тернові хустки, весільні атрибути (віночки, гільце), твори місцевих майстрів із різних видів народного мистецтва тощо.

Виставка працюватиме до 15 листопада.

 Звертань: 169
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства