Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
23.12.2019 : Киев
Відкриття меморіальної дошки видатному лікарю-кардіологу Олександру Грицюку
13.12.2019р. в Олександрівській клінічній лікарні м. Києва вшанували пам’ять видатного українського вченого, доктора медичних наук, член-кореспондента АМН СРСР, заслужений діяч науки і техніки УРСР, лауреат Державної премії УРСР, завідувач кафедри госпітальної терапії №1 професора Олександра Йосиповича Грицюка.

До цієї дати було створено документальний повнометражний фільм «Олександр Йосипович Грицюк: СПОГАДИ» (режисер і сценарист - Марія Ясинська (www.mariiayasynska.com); оператор-постановник, монтаж - Володимир Пантелюк), показ якого відбувся після церемонії.

У відкритті меморіальної дошки взяли участь адміністрація та колектив лікарні, співробітники та студенти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, родичі, учні та послідовники вченого.

Марія Ясинська:

- Дякую кожному причетному до створення фільму!!! Особливо ідейному натхненнику даного проекту, завідувачу відділенням Міського центру кардіології та ревматології Олександрівської клінічної лікарні м. Києва Олексію Івановичу Івашківському та оператору Володимиру Пантелюку! Мені було надзвичайно приємно працювати над фільмом про таку визначну особистість! І ще приємніше відкривати для себе сторінки невідомої широкому загалу історії розвитку вітчизняної кардіології, яка безпосередньо вплинула і продовжує впливати на світову медицину.


 Звертань: 215
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства