Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
13.01.2020 : Киев
82 роки від дня народження Василя Стуса.
6-го січня виповнилося 82 роки від дня народження видатного вінничанина, поета, дисидента Василя Стуса. Цього для у Вінниці кількадесят людей відвідали пам’ятник Стусові на однойменній площі та поклали квіти до монумента.

Також в обласні бібліотеці відбудуться Стусівські читання, які були започатковані ще1989 року. До них працівники відділу краєзнавства підготували книжкову виставку «Я прийду на Святвечір між люди…», присвячену пам’яті поета.

В експозиції представлено більшість видань творів письменника, а також стусознавчі дослідження науковців Вінниччини – учених Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Донецького національного університету імені В. Стуса тощо.

 Звертань: 246
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства