Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
23.01.2020 : Киев
Земляцький рух діє
16 січня в місті Києві відбулася урочиста церемонія передачі координаторства “Асоціації земляцьких організацій областей та регіонів України”.

Що півроку одне із земляцтв у Києві отримує право виступати координатором діяльності столичних земляцьких об’єднань. Цього разу право здійснювати цей почесний обов’язок випало «Земляцтво житомирян» які і приймали поважних гостей – керівників земляцтв столиці України на чолі з президентом Асоціації земляцтв – чернігівцем Віктором Вікторовичем Ткаченком.

Президент МГО «Земляцтво житомирян» Войтенко Сергій Володимирович прийняв символічну «координаційну» булаву та висловив слова вдячності за виявлену честь, а також інформував спільноту про конкретну програму дій на період головування земляцтва та завірив, що Земляцтво житомирян буде гідно працювати на зміцнення земляцького руху і єднання України.

На церемонії передачі булави були представники всіх зареєстрованих членів земляцтв , також відновили роботу земляцького руху представники Донецької та Луганської областей.

Земляцький рух діє !

 Звертань: 786
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства