Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
03.02.2020 : Киев
Зустріч керівників земляцьких організацій України в торговому центрі Агромат.
31 січня 2020 року, в рамках координаторства «Ради земляцтв областей та регіонів України», житомирським земляцтвом було організовано зустріч керівників земляцьких організацій України в торговому центрі Агромат.

Голова Ради МГО «Земляцтво житомирян» Запаловський Йосип Антонович відкрив зустріч, привітав гостей та передав слово голові «Ради земляцтв областей та регіонів України» Віктору Вікторовичу Ткаченку, який представив присутнім новообраних керівників Донецького земляцтва, що відновлює свою роботу та приєднується до земляцьких ініціатив по єднанню нашої держави.

Було цікаво дізнатися більше про компанію Агромат, оскільки Президент житомирського земляцтва Сергій Володимирович Войтенко є співзасновником і генеральним директором цієї організації, тому на початку зустрічі була організована екскурсія по торговому центру, де були показані взірці продукції, розповідалося про особливості виробництва, а також присутні мали можливість отримати відповіді на свої питання.

Сергій Володимирович розповів про історію створення та запропонував переглянути фільм про те, як створювався та розвивався Агромат. 27 років назад було засновано підприємство, яке знаходилося в невеликому приміщенні, а сьогодні Агромат один з лідерів українського ринку кераміки.

Гості дізналися про етапи становлення компанії, та проблеми, які приходилося вирішувати, а далі зустріч перейшла у щире жваве дружнє спілкування, де згадували минуле та дивилися в майбутнє.

Обговорювалися і важливі та нагальні питання, які виникають в житті нашої держави. В нинішні часи особливо потрібно зберігати почуття людяності і земляцький рух це як раз і робить – згуртовує та споріднює, сповідує незмінні людські цінності, такі як порядність, щирість, людяність, взаємопорозуміння, любов та повага.

Голова «Ради земляцтв областей та регіонів України»Віктор Вікторович Ткаченко високо оцінив активність земляцьких організацій та запропонував організувати окреме засідання «Ради земляцтв областей та регіонів України» по обговоренню та втіленню в життя окремих ідей, які пролунали на цій зустрічі.
 Звертань: 889
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства