Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
25.02.2020 : Киев
На запрошення земляцтва Житомирян
На запрошення земляцтва Житомирян (в рамках координаторства «Ради земляцтв областей та регіонів України»), делегація «Товариства «Вінничани у Києві», разом з керівниками усіх обласних земляцьких організацій України, взяла участь у екскурсійній поїздці до національного парку Межигір’я, в село Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, територія якого з 1935 до 2007 року була державною урядовою резиденцією, потім виведена в приватну власність, а 22 лютого 2014 року була реорганізована в національний парк з відкритим доступом для всіх бажаючих.

По закінченню екскурсії житомирське земляцтво запросило гостей до актової зали державного навчального закладу «Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою».

Директор коледжу Василь Сергійович Петрович – член президії МГО «Земляцтво житомирян», зробив цікаву презентацію коледжу, котрий сьогодні є «законодавцем мод» як в освітньо-виховному процесі, так і в професійній підготовці спеціалістів сучасних інноваційно-технологічних напрямків, прикладом яких є започаткування першого в Україні освітнього енергозберігаючого проекту «Сонячний коледж».

Далі для гостей заходу була запропонована презентація та відеоінформація про один з мальовничих куточків Житомирщини, для чого було надано слово міському голові міста Овруч Івану Ярославовичу Коруду, який розповів про Словечансько-Овруцький кряж, про місто Овруч, про людей які в ньому проживають, про стан справ в місті, про досягнення, нагальні першочергові завдання, які потребують вирішення та плани на майбутнє.

В місті діє постійна програма по оновленню опалювальних та водопостачальних комунікацій, триває оновлення медичного обладнання в лікувальних закладах, відремонтовано та модернізовано вуличне освітлення, що призвело до економії витрат.

По закінченні офіційної частини зустрічі відбувся концерт за участю творчих колективів Овруччини.


 Звертань: 946
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства