Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
25.03.2020 : Киев
ВОЛОДИМИР ПРОДИВУС: «НАМ УСІМ ТРЕБА ОБ’ЄДНАТИСЯ НАВКОЛО ОЛІМПІЙСЬКОЇ МРІЇ УКРАЇНИ»
Олімпійський рік для людей спорту – це найбільш напружений і відповідальний час. Для найкращих він стане винагородою за ретельну роботу під час чотирьохрічного циклу, іншим вкаже на їхні помилки, відправить на доопрацювання. Це стосується всіх видів спорту, зокрема, й для боксу.

Під час проведення Європейського ліцензійного турніру у Лондоні ми розпитали президента ФБУ про враження від нинішньої збірної, жеребкування відборочного турніру на Олімпіаду, завдання на Лондон і Токіо, а також думки про нинішній стан вітчизняного боксу.

– Володимире Степановичу, в якому настрої наша збірна вирушила в Лондон?

– Як ми бачимо по поєдинкам - настрій чудовий, бойовий. Ми спостерігали за вирішальними зборами під керівництвом наших головних тренерів. Леонід Лоївський і Сергій Гордієнко разом зі своїми колегами-тренерами попрацювали дуже добре. Вважаємо, що заключний етап підготовки, який пройшов на Конча-Заспі, став дуже корисним для наших бійців – знаємо, що тренерські штаби жіночої та чоловічої збірних виконали заплановану програму. Тож збірна у всеозброєнні підійшла до вирішального ліцензійного турніру. Від себе додам, що Федерація боксу України разом з Міністерством та керівництвом Олімпійської бази створили всі необхідні умови для якісної підготовки наших команд. Тепер слово за боксерами.

– Які Ваші враження від нинішньої збірної?

– Ви знаєте, національна команда – це колектив найвищого рівня відповідальності. По наших хлопцях і дівчатах бачимо, що вони прекрасно розуміють який на них тягар відповідальності та яку потужну країну з великою боксерською історією вони представляють. Хочу зазначити, що на міжнародному рівні вони б’ються не лише за себе, за своїх тренерів, за своє рідне місто, а за всю батьківщину, за Прапор. Помітно, що кожен в команді це розуміє. Це дуже мене тішить.

У нас в Україні планка очікувань піднята дуже високо. Це свідчення, знову ж таки, нашої славної боксерської історії. Я очолюю Федерацію боксу від 2008 року. За цей час ми бачили великі олімпійські виступи Василя Ломаченка та Олександра Усика, Гвоздика, Берінчика, Шелестюка, Хитрова та багатьох інших чудових боксерів, які досягали успіхів на чемпіонатах світу та Європи, на Європейських іграх. Я пишаюсь тим, що з 2008 року нам вдалося підняти планку олімпійського боксу ще вище. Кожну наступну збірну порівнюють з тим золотим складом і це нас дуже зобов’язує не зупинятися та йти вперед. Це ми і робимо.

Скажу так: нинішня Національна команда гідна своїх попередників. Мені імпонує їхня завзятість і працьовитість. Вони можуть «вистрелити» – кожен із них.

– Прогнози – справа невдячна. Але все ж, чого чекаємо від збірної в Лондоні, думаючи вже й про Токіо?

– Згоден з Вами, у спорті все може трапитися й прогнозувати – означає просто розмірковувати про сутність змагань, про розклад сил. Якщо так – отже, шанси рівні в усіх. Скажу, зі своєї сторони, що зараз наші збірники – в оптимальному віці, з великим досвідом, з найвищими цілями. Всі знають, що багатьох із них уже відносять до числа еліти світового боксу. Тому ми обов’язково націлюємося на максимальний результат і віримо в наших боксерів. У всю команду, а це не лише перші номери, а й ті, хто готовий їх замінити в будь-яку секунду й створити здорову конкуренцію. А конкуренція в збірній є. Це факт. Вони всі прекрасно відпрацювали цей чотирирічний цикл.

– Що передувало подіям олімпійського року?

– Ми свідомо пішли назустріч побажанням наших тренерів, забезпечивши збірникам постійну бойову практику. За цей час наша національна команда, я зараз кажу про усі склади, мали змогу відвідати престижні міжнародні турніри в Болгарії, Сербії, Білорусі. За останні роки ми боксували майже на усіх континентах… Навіть важко відразу перелічити всю географію турнірів. Ми її суттєво розширили. Такого раніше точно не було. Доклали всіх зусиль, щоб збірна мала якісні умови для підготовки й проведення зборів. І результат – він, я думаю, очевидний. Це ті прекрасні моменти гордості за нашу країну, коли збірна України стає найкращою на Європейських іграх, коли наш Саша Хижняк турнір за турніром завойовує звання найкращого боксера. Коли дівчата та хлопці блискуче виступають на міжнародних турнірах, а після всеукраїнських змагань у штабу є «головний біль» – як вибрати найкращого. Ось це і є той робочий процес від якого сьогодні, кожен задіяний у ньому учасник, отримує задоволення. Кожен на своєму місці. Це головне.

Це все налаштовує на оптимістичний лад, але при цьому тиснути на боксерів не хочеться. Скажу так: ми вклали багато зусиль у те, щоб на олімпійський рік у нас були максимальні сподівання. А тепер усім разом нам треба повболівати за наших, адже путівки в Токіо будуть завойовуватися саме в Лондоні та на наступному світовому турнірі! Якраз такі ось моменти – це моменти нашого єднання, коли ми всі разом об’єднуємося навколо спільної мети. Важливо, щоб не було розбрату в нашій боксерській родині. Тому що негативний фон, який намагаються штучно створити навколо збірної, може вдарити по нашій спільній мрії – олімпійському шансі України.

В цьому контексті найбільше задоволення для мене – це та атмосфера, яка панує в нашій збірній. Я радів, коли спостерігав за роботою збірників. І дуже приємно, що колеги, фахівці, журналісти мені кажуть про подібні враження. Лоївському та Гордієнку вдалося створити здоровий мікроклімат у колективі. Вони всі хочуть одного – дати той результат, яким буде гордитися Україна!

– Як Вам результати жеребкування Європейського ліцензійного турніру?

– «Бойове», якщо можна так сказати. Слабких суперників на змаганнях такого рівня немає. Наша команда є дворазовими чемпіонами Європи та чудово себе зарекомендувала на міжнародному рівні. Ця команда вже доказала не раз на що вона здатна. На жеребкуванні ми бачили, що багато з наших боксерів були у числі сіяних, а це означає, що українький бокс розвивається правильним шляхом. Ми у числі топ країн і маємо це доказувати на кожному міжнародному старті. Тому, я переконаний, що хлопці та дівчата віддадуть усіх себе для досягнення головного результату – здобуття Олімпійських ліцензій. Більш того вчора наші боксери показали готовність до боротьби. Буде непросто – це факт. Проте команда готова. Ну а ми вболіваємо!


 Звертань: 929
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства