Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
07.12.2020 : Киев
Врятувати від забуття
1-го грудня завершився термін подання робіт на 14-й Всеукраїнський конкурс молодих істориків, який має назву "Врятувати від забуття", що проводиться Міжнародним благодійним фондом національної пам’яті України у співавторстві із центральними та місцевими органами влади, за участю Земляцтв України. Умови Конкурсу є в усіх обласних департаментах освіти.

Декілька років поспіль одними з фіналістів конкурсу були вихованці вінницьких учбових закладів. «Товариство «Вінничани у «Києві» завжди опікується земляками. Минулого року друге місце посіли учні гуртка журналістики Мурованокуриловецької ЗСШ-інтернат І-ІІІ ступенів Вінницької обласної Ради. Вони отримали від Земляцтва цінні подарунки.

У конкурсі, що проводиться вже чотирнадцятий рік поспіль, взяли участь учні старших класів, студенти, педагоги, молодіжні громадські організації та творчі спілки. Всього було надіслано понад 700 робіт з усіх областей України, надавалися як індивідуальні, так і групові проекти.

Щороку найбільшу кількість якісних робіт надсилають з Полтавщини, Донеччини, Черкащини, Закарпаття, Чернігівщини, Волині, Вінниччини.

Конкурсна комісія на чолі з народним артистом України – Олександром Муратовим, визначить з шести фіналістів – переможця та призерів проекту.

 Звертань: 792
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства