Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
20.03.2021 : Киев
Чому я люблю Вінницю?
Днями вийшов з друку другий буклет голови «Товариства «Вінничани в Києві» Володимира Продивуса, присвячений рідному краю - «Чому я люблю Вінницю?».
ТОП – 15 місць, які варто відвідати в місті Вінниця.

До того, як «познайомитись» з будь-яким містом, воно постає в твоїй голові лише як позначка, крапка на карті України. Потім – знайомишся з «сухою» інформацією, яку пишуть в енциклопедіях чи в Інтернеті – «адміністративний центр Вінницької області, заснований у 1355 році». І лише коли потрапляєш у це місто – розумієш, що Вінниця – це люди. Це – історія, архітектура, місцевий колорит і навіть діалект, - але все це створено людьми.

Вінниця завжди вабитиме. Навіть, якщо ти тут не народився. Достатньо одного разу побувати в місті, подихати його повітрям, поспілкуватись з його мешканцями. І все – теплі згадки про Вінницю завжди будуть з тобою в твоїй пам’яті. А тобі завжди кортітиме повертатись сюди знову і знову.

Люблю тебе, Віннице! І люблю вас, вінничани!

Щиро,
Володимир Продивус

 Звертань: 724
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства