Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
21.05.2021 : Киев
15 Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»
20 травня, в приміщенні Національної спілки письменників України, відбувся фінальний етап та церемонія нагородження 15-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», що проводиться Міжнародним благодійним фондом національної пам’яті України у співавторстві із центральними та місцевими органами влади та за участю земляцтв України.

Дуже приємно, що майже кожного року, до фіналу виходять студенти та школярі з Вінниччини. Цього разу призове місце посіли представники Тульчинського району.

Окрім диплому та премії вони отримали від імені Голови «Товариства «Вінничани в Києві» Володимира Продивуса цінні подарунки та фотоальбоми про пам’ятні місця Вінниччини

У конкурсі, що проводиться вже п’ятнадцятий рік поспіль, взяли участь учні старших класів, студенти, педагоги, молодіжні громадські організації та творчі спілки. Всього було надіслано понад 700 робіт з усіх областей України, надавалися як індивідуальні, так і групові проекти.

Щороку найбільшу кількість якісних робіт надсилають з Полтавщини, Донеччини, Черкащини, Закарпаття, Рівненщини, Тернопільщини, Кіровоградщини, Чернігівщини, Волині, Вінниччини.

 Звертань: 668
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства