Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
23.03.2009 : Киев
Товариство “Вінничани в Києві” оновилося
21 березня відбулися звітно-виборчі збори громадської організації “Вінничани в Києві”, якій 17 березня цього року виповнилося 2 роки з моменту заснування. Згідно зі статутом організації, що два роки відбувається переобрання керівництва товариства: голови, його заступників, Ради товариства та Президії.

Протягом 2007-2009 років ГО “Вінничани в Києві” очолював Володимир Крижанівський – відомий громадський діяч, сподвижник українства, екс-депутат Верховної Ради України, з 2006 – Президент асоціації народних депутатів України. Першим заступником голови був Сергій Татусяк – голова Міжнародної громадської організації “Україна–Польща–Німеччина”, екс-депутат Верховної Ради України, член Бюро Європейської Асоціації колишніх парламентарів країн-членів Ради Європи та Євросоюзу.

Головним питанням порядку денного був звіт голови про діяльність товариства протягом 2-х років. Так В. Крижанівський доповів присутнім, що за цей час коштами та зусиллями членів товариства було чимало добрих справ зроблено як безпосередньо на Вінниччині, так і для вінничан, що нині мешкають у Києві. У 2008 році Вінницькому перинатальному центру членом президії товариства Володимиром Прудивусом був подарований кувез для недоношених дітей, що дало змогу виходжувати немовлят вагою від 500 грамів.

22 лютого 2008 р. в центрі уваги представників Товариства “Вінничани у Києві” опинились захисники Вітчизни – п’яти військовим частинам було подаровано по телевізору. Торік 3-4 квітня, завдяки голові товариства Володимиру Крижанівському, переможці обласного етапу Всеукраїнських олімпіад відвідали Кам'янець-Подільский та Хотин.

Під час сесії Вінницької обласної Ради 19 березня 2008 року члени Президії товариства вручили дитячу літературну премію “Зміна”. Першою номінанткою премії “Зміна” стала учениця 9-го класу Лука-Мелешківської школи Вінницького району Анастасія Коломієць, яка видала першу книгу віршів “Душа метелика”.

Товариство “Вінничани у Києві” 25 березня 2008 року з нагоди річниці свого створення організувало в Українському домі виставку юних, але вже відомих, художників Людмили Бондар та Анатолія Гайструка.

Загалом, перелік зроблених товариством справ досить вагомий, і вони торкаються усіх сфер життєдіяльності: медицини, освіти, мистецтва, працевлаштування тощо. Тобто пріоритетний напрямок роботи товариства є надання посильної допомоги у найрізноманітніших питаннях вінничанам, які звертаються за допомогою.

– Закликаю усіх земляків, якщо ваші діти вже народилися у Києві, виховані у столиці, вчаться тут чи працюють, – все одно вони не повинні забувати рідну Вінниччину, вони мусять пам’ятати, що їхні батьки, діди та прадіди з цієї благословенної землі, – сказав Володимир Крижанівський у своєму звіті.

Зібрання (загалом 171 присутній) схвально оцінили звіт голови та подякували йому за плідну роботу, подарувавши Володимиру Крижанівському 2-томне видання “Історії України”. Також одностайною кількістю голосів новим головою організації “Вінничани в Києві” був обраний Олег Зарубінський – народний депутат України, секретар комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та безпеки.

– Мені імпонує очолювання організації, яка здійснює реальні, а не віртуальні справи, де спостерігається конструктив, якого нема в стінах парламенту, в якому я працюю, – зазначив новообраний голова. – Товариство працює за найбільш ефективною формою – поєднання територіального і галузевого напрямів, що дає найшвидший і найкращий результат.

Також одноголосним “за” Сергій Татусяк був переобраний на посаді 1-го заступника голови. “Це двигун товариства”, – охарактеризував роль пана Татусяка у товаристві О.Зарубінський.

– Попри те, що товариство функціонує на кошти його членів, це не заважає нам виходити на міжнародний рівень і брати участь у грантових проектах Євросоюзу, – зауважив С.Татусяк. – Досвід такої роботи ми можемо запозичити у товариства “Україна–Польща–Німеччина”.

Іншими заступниками стали: Петро Білий, Світлана Жук, Микола Ільчук, Григорій Калетнік, Василь Рябоконь, Володимир Продивус.

Саме Володимир Продивус фінансує 80% проектів, здійснюваних товариством “Вінничани в Києві” і направлених на допомогу землякам.

– Я завжди позиціоную себе вінничанином, хоча досить довго живу в Києві. – сказав Володимир Степанович. – Але скільки б ми не жили у столиці, ми все одно тягнемося до себе на батьківщину – туди, де тепло, де спокійно. Мені здається, що там навіть люди інші.

Також цього дня були намічені основні напрямки діяльності товариства на перспективу, а також висловлені пропозиції щодо покращення роботи об’єднання земляків. Наприклад, прозвучала думка, аби ГО “Вінничани у Києві” сприяли створенню організацій “Вінничани у Хмельницькому”, “Вінничани на Закарпатті” тощо.

 Звертань: 2504
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства