Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
26.03.2008 : Киев
Виставка вінницьких художників Людмили Бондар та Анатолія Гайструка.
Товариство “Вінничани у Києві” 25 березня 2008 року з нагоди річниці свого створення організувало в Українському домі виставку вінницьких художників Людмили Бондар та Анатолія Гайструка.

Ця подія дала чергову нагоду зібратися всім поціновувачам мистецтва та ближче познайомитись з роботами талановитих Вінничан, які, втім, уже давно відомі не тільки за межами області, а й України.


Довідка.

Анатолій Гайструк.

Талановитий 12-річний вінничанин Анатолій Гайструк уже в такому ранньому віці визнаний і у нас в Україні і за її межами. Про свідчать всі його нагороди та перемоги:
- Найвища нагорода – «Золотий приз» – у 5 ювілейному дитячому Міжнародному фестивалі «Горное созвездие — стремление, фантазия, полет» у Словаччині .
- Лауреат Міжнародного конкурсу «Кремлевские звездочки» у Москві.
- Гран-прі Міжнародного конкурсу «Волна фантазій»
- І місце Міжнародного конкурсу дитячого малюнка «Діалог»
- Гран-прі Міжнародного фекстивалю «Золотий лелека» у номінації художній текстиль
- Гран-прі Міжнародного фекстивалю «Золотий лелека» у номінації гобелен
- Переможець Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, номінація – декоративно-прикладне мистецтво
З шести років хлопчик відвідує творчу майстерню «Барви України» й займається безпосередньо у майстрині Кізімової. Толя Гайструк відмінно навчається у школі-гімназії №7, закінчив музичну школу по класу синтезатора, інколи для душі грає на фортепіано. Мріє бути професійним дизайнером. І до майбутньої професії готується сумлінно. У свої 12 років вміє професійно наносити на полотно олійні фарби, вміє ткати гобелени та виготовляти ляльки-мотанки.

Людмила Бондар.

Талановита художниця, випускниця Львівської академії мистецтв, а нині викладача Вінницької дитячої художньої школи, лауреат Подільської літературно-мистецької премії «Кришталева вишня».
На сьогодні Людмила Бондар є яскравою, цілком сформованою творчою особистістю, добре відомою як на теренах Вінниці та Вінницької області, так і поза її межами. Діапазон її творчих вподобань заслуговує на повагу – акварель, гуаш, олія, художнє ткацтво, батик, живопис на склі – це те, що стосується суто технічних характеристик. Щодо тематичної палітри майстрині – вона також є різнобарвною, подібно до життя: краєвиди, натюрморти, тематичні, сакральні композиції тощо.

 Звертань: 1484
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства