Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
15.12.2008 : Винница
«Земляцтва єднають Україну»
Товариство “Вінничани в Києві” взяло участь у форумі земляцтв України.

12-13 грудня Вінниччина приймала керівників земляцтв усіх областей України. Згідно зі статутом об’єднання земляцтв, кожні три місяці їхню діяльність координує інша область.

Відтак, у вересні-листопаді символічну “булаву” тримала Вінниччина та Міжнародне громадське об’єднання “Вінницьке земляцтво”.
Заходи, приуроченні перебуванню представників 25-ти земляцтв у столиці Поділля, проходили під гаслом “Земляцтва єднають Україну”. Програма візиту передбачала: зустріч з керівництвом Вінницької обласної ради та облдержадміністрації; відвідування промислових гігантів регіону – ювелірного заводу “Кристал” та горілчаного “Nemiroff”; екскурсії музеями краю та перегляд спектаклю “Лісова пісня” у постановці Вінницького академічного театру імені М.Садовського. Також учасники взяли участь в півгодинній програмі на місцевому телеканалі, присвяченій візиту земляцтв.

Під час зустрічі делегатів з головою Вінницької обласної ради Г.Заболотним, 1-м заступником губернатора В.Коровієм та мером Вінниці В.Гройсманом сторони обмінялися вітальними промовами. Втім, звучали і серйозні зауваги. Зокрема, Григорій Заболотний попросив підтримки земляцтва у вирішенні на рівні Києва регіональних питань. “Ви ближче до владних кабінетів, доносьте туди наші проблеми”, – сказав він.

Натомість гості дякували вінницьким керманичам за гостинність та дарували презенти. Наприклад, Дніпропетровське земляцтво подарувало копію ікони Ісуса Христа, написаної 5 століть тому у Франції.

Голова “Вінницького земляцтва” Віталій Безносюк принагідно вручив щорічну Всеукраїнську літературно-мистецьку премію ім. Є.Гуцала. Цьогоріч її лауреатом став подільський письменник Іван Волошенюк.

Участь у зібранні також взяв першиз заступник голови Товариство “Вінничани в Києві” Сергія Татусяк. Пан Татусяк зазначив, що подібні організації покликані “лобіювати” інтереси своєї малої батьківщини в столиці та не дати розірватися тим ниточкам, що пов’язують кожного вінничанина, де б він не був, з його рідним краєм.

 Звертань: 1992
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства