Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
30.07.2008 : Киев
Хто представлятиме Вінниччину на святі земляцтв україни
Земляцтва областей України 28 липня 2008 року зібрались у Палаці спорту, щоб обговорити хід підготовки до Свята земляцтв – грандіозного заходу, який вже не перший рік утотожнює соборне різномаїття нашої держави. В нараді взяв участь керівник Секретаріату товаритсва „Вінничани у Киві” Андрій Шинькович.

Наявність у столиці двох громадських структур – Міжнародного вінницького земляцтва та товаритсва „Вінничани у Києві” – свідчення того, що вінничани прагнуть активної діяльності, а старі форми та методи земляцької активності вже давно не відповідають сучасним вимогам. Товариство „Вінничани у Києві”, яке почало свою діяльність навесні минулого року, в квітні цього року прийняли у Раду земляцтв областей України. І якраз товариству під час Днів Києва випала нагода 23 травня 2008 року гідно представити Вінниччину серед інших регіонів України у парку Дружби народів. На цьому святі 27 киян – вихідців з Вінниччини подали заяви до вступу в товариство „Вінничани у Києві”.

На нараді, яка проводилася Радою земляцтв 28 липня 2008 року, окремо розглядалось питання про те, хто представлятиме Вінниччину на Святі земляцтв у вересні цього року. І відбулось це через те, що Міжнародне земляцтво виявило неабияку «турботу» з приводу активності „Вінничан у Києві”. Під час розгляду цього питання порядку денного голова Міжнародного земляцтва пан Безносюк відзначив: „Рада земляцтв – це нелегальна організація, про це я маю відповідь на мій запит в Міністерство юстиції України. В разі, якщо Рада земляцтв не виключить із свого складу товариство „Вінничани у Києві”, Міжнародне вінницьке земляцтво створить іншу Раду земляцтв.”

Зі свого боку керівник Секретаріату товариства „Вінничани у Києві” подякував Раді земляцтв за надану можливість представити Вінниччину на День Києва, а щодо Свята земляцтв, зокрема, відзначив: „Товариство „Вінничани у Києві” із задоволенням представлятиме свою малу Батьківщину під час Свята земляцтв. Втім, якщо Міжнародне земляцтво прагне активної участі – ми запрошумо зробити це разом. Або, в разі небажання Міжнародного земляцтва робити будь-що разом в принципі – Товаритсво „Вінничани у Києві” віднесеться до цього з розумінням і віддасть право представляти Вінниччину команді пана Безносюка. Але лише у тому випадку, якщо рівень представлення нашого регіону відповідатиме сучасним вимогам формування іміджу своєї рідної області. Товаритсво „Вінничани у Києві”, як член Ради земляцтв, виконає рішення Ради, тому що вважає цей орган легітимним і вкрай необхідним для координації роботи земляцтв у столиці та в Україні вцілому.”

На превеликий жаль, пан Безносюк залишив нараду і відповіді, чи братиме участь Міжнародне вінницьке земляцтво у Святі земляцтв, так і не прозвучало. Слово за Радою земляцтв, засідання якої відбудеться 4 серпня.

 Звертань: 1302
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства