Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
.. : Киев
Вінничанин презентував полотна з міфами
У Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» відбулася персональна презентація картин вінницького художника-постмодерніста Миколая Сороки.

Виставка під назвою «Quantum Satis», що в перекладі з латинської означає «скільки потрібно», об’єднала друзів, шанувальників, музикантів та просто поціновувачів мистецтва.

На великому екрані у вигляді слайд-шоу гості могли продивитися картини художника, написані в різні періоди життя.

Картини Миколая Сороки передають суспільству гармонічну ідею, яка пов’язана з прадавньою метафізичною традицією перевтілення знань у візуальну символічну мову.

Персональні виставки художника проходили в Вінниці, Дніпропетровську, Львові, Кракові, Клівленді (США). Картини знаходяться в приватних колекціях Австралії, США, Германії, Польщі, Чехії, Ізраїлю, Португалії та Росії.

За словами самого художника, картина народжується з бажання працювати та великої плямі на білому папері.

- Натхнення – це напрочуд тонке відчуття, воно миттєве, воно неначе спалах, мов сон, який я зображую. Впродовж роботи картинки в голові можуть змінюватися, але основна суть зображуваного, саме ідея – вона лишається. Спочатку я роблю велику пляму, а потім у ньому роздивляюся якісь об’єкти, - зазначив Сорока.

Як згадує сам художник, мистецтво супроводжувало його протягом усього життя. Починаючи з Вінницької художньої школи, де митець здобув свої перші художні навики, Сорока вирішив, що зображувати свою внутрішню емоцію, це справа довжиною в життя.

«Полюючи» на мистецькі знання художник спочатку закінчив художнє училище в Дніпропетровську, а згодом відправився у Львівську академію мистецтв.

Остання закордонна виставка митця під назвою «Аура Вина» відбулася в Кракові у 2009 році.

Наразі плани художника й надалі створювати на полотнах свою «особисту міфологію», дарувати людям щире мистецтво та більше експериментувати.

Виставка Миколая Сороки в мистецькому центрі «Арт-Шик» продовжиться до 30 листопада.

 Звертань: 1870
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства