Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Новини
.. : Киев
Громадянське суспільство
21 листопада голова обласної Ради зустрівся із представниками громадських організацій краю, аби обговорити перспективу розвитку третього сектора на Вінниччині. Участь у нараді в якості експерта взяв начальник відділу міжнародної співпраці Сташівського повіту Сьвєнтокшиського воєводства Ян Мазанка.

Заступник голови Громадської ради при обласній Раді Юлія Грига порушила перед колегами та представниками влади питання фінансово-юридичної діяльності громадських організацій. На її думку, чимало організацій (особливо молодих), виграючи гранти, стикаються з проблемою грамотного супроводу проекту.

Громадська рада пропонує створити ресурсний центр, який би займався забезпеченням бухгалтерського та юридичного супроводу проектів, що виграють організації області, і сприяв розвитку громадських організацій в цілому, – зауважила Ю.Грига.

Сергій Татусяк зазначив, що обласна Рада готова розглядати різноманітні пропозиції громадських організацій, адже конкуренція ідей – це показник ефективної роботи третього сектора.

Третій сектор має займати наступальну позицію, особливо, у відношенні до влади. А влада має сприяти створенню умов для розвитку громадських організацій. Тому я дам доручення постійній комісії облради, профільним управлінням щодо розробки обласної програми з питань розвитку громадських організацій на Вінниччині, – повідомив .

Запрошений Міжнародним товариством «Україна-Польща-Німеччина», польський експерт
Пан Мазанка від імені керівництва та громади Сташівського повіту подякував голові Вінницької обласної Ради за сприяння налагодженню контактів між територіальними громадами обох регіонів. Польський гість також висловив побажання безпосереднього співробітництва його повіту та Вінницької обласної Ради.

 Звертань: 1898
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства