Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Прес-релізи
09.02.2009 : Киев
Про підсумки діяльності організації за 2008 рік.
9 лютого 2008 року об 11:00 в приміщенні офісу Вінницького обласного відділення Міжнародного товариства “Україна–Польща–Німеччина” (м. Вінниця, вул.Соборна, 85, 2-й поверх) відбулася прес-конференція громадської організації “Вінничани у Києві” про підсумки діяльності організації за 2008 рік.

У зустрічі із журналістами взяли участь: Крижанівський Володимир Петрович – голова Товариства “Вінничани у Києві”; Татусяк Сергій Пилипович – 1-й заступник голови Товариства “Вінничани у Києві”; заступники голови Товариства - Білий Петро Федорович, Жук Світлана Іванівна, Калетнік Григорій Миколайович; члени Президії Товариства - Продивус Володимир Степанович, Шинькович Андрій Васильович.

Товариство “Вінничани у Києві” створено рішенням загальних зборів 17 березня 2007 року. Воно об'єднує на добровільних засадах громадян, які народилися у Вінницькій області України та/або певний час проживали на її території.
Під час виїзного засідання Ради земляцтв 22 березня Товариство "Вінничани у Києві" прийнято повноправним членом Ради.

За 2 роки діяльності Товариство “Вінничани у Києві” здійснило ряд заходів, зміцнилось чисельно і стало впливовою громадською організацією столиці.
Вінниччина прорвалася у шістку, де кількість новонароджених перевищила кількість померлих. Допоможе зміцнити цю позицію і новостворений перинатальний центр, який за своїм рівнем лише третій після Києва та Житомира. Від Товариства «Вінничани у Києві» Володимир Продивус подарував центру кувез для недоношених дітей, що дозволить виходжувати немовлят вагою від 500 грамів. В день відкриття відділення заступник голови Товариства «Вінничани у Києві» доктор медичних наук Світлана Жук організувала для головних акушер-гінекологів районів Вінницької області науковий семінар.
22 лютого минулого року в центрі уваги представників Товариства «Вінничани у Києві» опинились захисники Вітчизни. П’яти військовим частинам було подаровано по сучасному телевізору. «Нехай війну дивляться тільки у фільмах, - відзначив член товариства генерал-лейтенант запасу Олексій Процепко.»
3 - 4 квітня переможці обласного етапу Всеукраїнських олімпіад відвідали Кам'янець-Подільский та Хотин. Ця екскурсія стала можливою завдяки голові Товариства “Вінничани у Києві” Володимир Крижанівський.
Завдячуючи члену Президії Товариства “Вінничани у Києві” Володимиру Продивусу в 2008 році від імені Товариства здійснена передплата періодичних видань Вінницькому національному педагогічному університету.
Під час сесії Вінницької обласної Ради 19 березня 2008 року члени Президії Товариства “Вінничани у Києві” Віталій Кононов і Андрій Шинькович вручили дитячу літературну премію “Зміна”. Першою номінанткою премії “Зміна” стала учениця 9-го класу Лука-Мелешківської школи Вінницького району Анастасія Коломієць, яка видала свою першу книгу віршів під назвою “Душа метелика”.
Товариство “Вінничани у Києві” 25 березня 2008 року з нагоди річниці свого створення організувало в Українському домі виставку художників Людмили Бондар та Анатолія Гайструка.
Товариству під час Дня Києва в 2008 року випала нагода 23 травня представити Вінниччину серед інших регіонів України у парку Дружби народів. На цьому святі 27 киян – вихідців з Вінниччини подали заяви до вступу в товариство „Вінничани у Києві”.
На святкуванні Дня працівників сільського господарства у 2008 році в Вінниці від Товариства «Вінничани у Києві» були присутні Петро Білий та головний редактор журналу «Сад, вино і виноград» Анатолій Гриценко. «Вінничани у Києві» вшанували своїми подяками та цінними подарунками за вагомий внесок в розвиток агропромислового комплексу Вінниччини кращих представників цієї професії, зокрема: голову Ради сільгоспвиробників Вінницької області Миколу Панасюка, начальника управління сільського господарства Шаргородського району Івана Ковтуна, оператора машинного доїння СВК «Родина» Ірину Юревич.
12 грудня 2008 у місті Вінниця перебували представники Ради земляцтв областей України на організованій вінничанами акції «Земляцтва єднають Україну». На заході Товариство «Вінничани у Києві» представляв перший заступник голови Товариства Сергій Татусяк.
21 січня цього року відбувся літературно-мистецький вечір "Пісня і доля" до 60-річчя від дня народження, яке було 6 січня, заслуженого діяча мистецтв України і Росії, лауреата міжнародних і всеукраїнських премій, поета, головного редактора журналу «Дніпро» Миколи Луківа. Привітав шанованого земляка від імені Товариства «Вінничани у Києві» особистий друг ювіляра, заступник голови Товариства «Вінничани у Києві» Петро Білий.
В березні цього року в Києві відбудуться звітно-виборчі збори Товариства «Вінничани у Києві».

Прес-служба Товариства “Вінничани у Києві”

 Звертань: 2850
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства