Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Прес-релізи
19.02.2010 : Киев
Про підсумки діяльності організації за 2009 рік.
17 лютого 2010 було проведено засідання Президії Товариства "Вінничани у Києві", на якому були підбиті підсумки діяльності товариства за 2009 рік.

У 2009 році Товариство «Вінничани у Києві» здійснило ряд заходів, зміцнилось чисельно і стало впливовою громадською організацією столиці.

21 січня відбувся літературно-мистецький вечір "Пісня і доля" до 60-річчя від дня народження, яке було 6 січня, заслуженого діяча мистецтв України і Росії, лауреата міжнародних і всеукраїнських премій, поета, головного редактора журналу «Дніпро» та члени Ради нашого Товариства Миколи Луківа. Привітав шанованого земляка від імені Товариства «Вінничани у Києві» особистий друг ювіляра, заступник голови Товариства «Вінничани у Києві» Петро Білий.

Традиційно 21 березня відбулися звітно-виборчі збори громадської організації «Вінничани в Києві», якій 17 березня цього року виповнилося 2 роки з моменту заснування. Головним питанням порядку денного був звіт голови про діяльність товариства протягом 2-х років. Згідно зі статутом організації відбулося переобрання керівництва товариства: голови, його заступників, Ради товариства та Президії. Також цього дня були намічені основні напрямки діяльності товариства на перспективу, а також висловлені пропозиції щодо покращення роботи об’єднання земляків. Загалом кількість присутніх на зборах склала 171 особа.

9 травня представники Товариства «Вінничани в Києві» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Перемоги у м. Вінниці. Вінок від Товариства та квіти до Меморіалу Слави поклали голова Міжнародного товариства «Україна – Польща – Німеччина», 1-й заступник голови Товариства «Вінничани в Києві» Сергій Татусяк, заступники голови Віталій Кононов і Микола Ільчук та генерал-лейтенант Олексій Процепко.

Наступною значною подією стало те, що Товариство «Вінничани у Києві» долучилося до організації та участі у Міжнародній конференції «Реформування місцевого самоврядування України у відповідності до Європейської хартії місцевого самоврядування», що відбулася у м. Вінниці 22 серпня 2009 р. Наше товариство представляли: голова Олег Зарубінський та члени президії Микола Ільчук, Віталій Кононов, Володимир Продивус, Григорій Калетнік, Василь Рябоконь. Загалом конференцію відвідало близько 200 людей.

В Національному палаці мистецтв «Україна» 2 жовтня 2009 року відбувся творчий звіт майстрів мистецтв Вінницької області «Благословенна земля, моя Вінниччина». За сприяння Товариства «Вінничани у Києві» концерт змогли відвідати близько 100 вінничан, що проживають у столиці.

14 жовтня у Вінниці завдяки зусиллям Товариства «Вінничани в Києві» відбувся тренінг для лікарів-гінекологів на тему «Вакцинопрофілактика раку шийки матки». Презентацію проводила заступник голови Товариства «Вінничани в Києві», головний акушер-гінеколог м. Києва, заслужений лікар України Світлана Жук.

Відомий вислів М.Т. Рильського: «Хто не пам’ятає минулого, той не має майбутнього» став девізом зустрічі земляків 25 листопада, в офісі Товариства «Вінничани у Києві», де відбулась презентація книжки нашого земляка Володимира Демчика «Мервин та мервинчани». Книгу видано за підтримки Товариства «Вінничани у Києві», яке ставить собі за мету всіляко заохочувати земляків до такої роботи, підтримувати та ініціювати нові ідеї та відкриття. Ця робота проходить в рамках започаткованого проекту «Спадщина», який за провідну мету має відкрити цікаві сторінки історичної, духовної, природної, архітектурної, культурної спадщини кожного населеного пункту Вінницької області.

7 грудня також відбулось святкування дня міста, а саме - 30-річчя утворення Оратівського району. Розділити радість з оратівчанами з нагоди такої знаменної події прибули з щиросердечними вітаннями і, звичайно, з подарунками гості із столиці - представники Ради Товариства "Вінничани у Києві" на чолі з оратівчанином, родом із с. Оратівка Івашківським Олексієм Івановичем.

Загалом за минулий рік Товариство збільшило свою чисельність на 90 осіб, це означає що на даний час кількість членів Організації становить 282 людини. Також важливою подією стало введення в роботу нового веб-сайту, робота над яким тривала майже 3 місяці. Який дає можливість висвітлювати всі події та новини, що стосуються вінничан у києві, вінницької області та діяльності товариства загалом. Щодо засідань президії, то в цьому році їх була найбільша за останні роки кількість -8.Прес-служба Товариства “Вінничани у Києві”

 Звертань: 2774
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства