Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Анонси
13.02.2017 : Киев
Запрошення на фото арт проект Яни Ланде THE RAPE OF EUROPA
Сергій Микитович Корнієнко та «Товариство «Вінничани у Києві» запрошують Вас на відкриття першого фото арт проекту Яни Ланде THE RAPE OF EUROPA

16 лютого, о 19:00 в Центрі сучасного мистецтва М17 (вул. Антоновича, 102-104) відбудеться відкриття фото арт проекту Яни Ланде THE RAPE OF EUROPA.

Експозиція містить 12 фото-робіт, відео і музику – вони покликані допомогти художниці розкрити свій задум. Під час відкриття відбудеться виступ музичного дуету MARU.

Для участі в заході зателефонувати Сергію Микитовичу Корнієнку (097-558-56-47), який зустріне земляків. Вхід вільний.

THE RAPE OF EUROPA буде відкрита для відвідувачів також 17 лютого з 11:00 до 20:00.

Проект THE RAPE OF EUROPA художниці Яни Ланде – це сучасне трактування давньогрецького міфу «Викрадення Європи». Красива, ніжна, зворушлива історія про дорослішання, розказана сучасними засобами.

Героїнею проекту є символічний жіночий образ. Персонаж міфу – бик, але він лише декоративний об'єкт, який Європа безуспішно намагається долучити до розвитку дій. Всі її мрії та надії пов'язані з легендою про викрадення.

Європа в очікуванні, під пеленою міфічних мрій, готується стати нареченою. Вона намагається спокусити Бика, але він ніяк не реагує на її хитрощі. Нею оволодівають злість та обурення, вона намагається привести його до тями, поставити на ноги. І тільки коли всі сили вичерпані, вона розуміє очевидний факт – об'єкт її обожнювання – бутафорія. Горе, розчарування і повна фрустрація слідують за усвідомленням безвиході ситуації. Вона готова померти!

Але, відчувши весь спектр почуттів, Європа усвідомлює, що померли лише її емоції. Кожне переживання, прожите до кінця, йде назавжди, і душа звільняється. Тепер вона стала сильною, і їй вже ніхто не потрібен для здійснення мрії. Вона може гідно продовжити свій Шлях.

«Осмислюючи ту чи іншу тему, художник, як правило, не дає відповідей. Основне його завдання ставити питання. У проекті THE RAPE OF EUROPA я задіяла декілька видів сучасного мистецтва – фото, музику, відео – для того, щоб яскравіше виділити символи. Адже саме вони породжують думку, провокують побачити нову глибину. Спонукають ставити собі питання, і знаходити на них власні відповіді. Вся наша увага прикута до Європи та її переживань. Легко прочитати не тільки процес дорослішання особистості, але й більш масштабний, геополітичний, вектор. Не секрет, що ми звикли сподіватися на Європу, багато в чому орієнтуємося на її стиль життя, прагнемо до неї. І в даному контексті питання стає більш глобальним – що ж відбувається з нашим звичним орієнтиром? Чи виправдані наші очікування? », –поділилася Яна Ланде.

«Міф THE RAPE OF EUROPA не випадково заслужив увагу художника. Через даний проект, автор пропонує розглянути зміст міфу в сьогоднішніх умовах, звертає нашу увагу на нинішню ідентичність Європи і пропонує подумати над її майбутнім. Мультимедійність ж дублює в проекті ті переживання, якими автор заповнює простір фоторозповіді. Таким чином, наприкінці виникає питання – чи зможе Європа пристосуватися до нових умов, зберігши свої культурно-моральні цінності?» – куратор Людмила Хрістесева.

Художниця дякує за неоціненний внесок у створення проекту: відео - AnastasiaIsachsen (Осло), музика - АstaBria (Лондон), зйомка - Наталя Ошовська (Одеса).

Місце проведення - Центр сучасного мистецтва М17 (вул. Антоновича, 102-104)
Час проведення - 16 лютого, 19:00 (відкриття). 17 лютого, 11:00 - 20:00.

 Звертань: 342
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства