Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Анонси
27.06.2017 : Киев
День Конституції України 2017: програма заходів
День Конституції України 2017: заходи в Києві

Atlas weekend 2017: перший день фестивалю

Саме в День Конституції України почнеться Atlas weekend 2017. Цей день буде вважатися навіть не першим, а нульовим, тому за вхід не потрібно буде платити. Прекрасна атмосфера, дивовижна природа і все це під гарну музику українських виконавців. Головним виконавцем в цей день буде Вєрка Сердючка. А до неї, буде ще безліч інших українських груп: Green Grey, Скрябін і багатьох інших.

Крім цього, в День Конституції України 2017, на тому ж Atlas weekend буде проходити фестиваль етно-музики "Країна Мрій". Це дуже цікаве свято, один з найбільших етнографічних фестивалів в усій країні. А на День Конституції України 2017 тут буде дуже цікаво: багато груп, прекрасна атмосфера і безліч цікавих традицій.

"Всі. Свої". А це буде дивовижна українська ярмарка, де можна буде придбати речі виключно українських дизайнерів. А проходити все це буде на все тому ж Atlas weekend. Так що в День Конституції України 2017, можна буде не тільки послухати хорошу музику, але і купити кілька цікавих дрібничок.

День Конституції України в Феофанії. Один з кращих парків в Києві теж проведе своє святкування Дня Конституції України 2017. Проходитиме досить багато різних заходів, для дітей буде величезна кількість атракціонів і майстер-класів. І все це на відкритому повітрі і прекрасній природі. Але буде невеликий мінус: вхід в День Конституції України 2017 буде платним - для дорослих 20грн, школярам і студентам - 5 грн, дітям до 7 років - безкоштовно.

Виставка "Іван Гончар. Живопис: типи, обряди і наряди українців"

Так само, в День Конституції України 2017 можна буде подивитися на традиції українського народу. У Музеї Івана Гончара буде представлено близько 30 робіт, які об'єднують в собі всі традиції українського народу. І, до речі, в День Конституції України, там можна буде побачити безліч українських нарядів 19 століття.

Пішохідна екскурсія "Секретний Київ". Тривалість такої прогулянки буде аж три години. За цей час ви встигнете побачити найцікавіші місця Києва. Розпочнеться вона біля "Дерево в паркані", і далі буде проходити біля найголовніших київських пам'яток. Неймовірно велика кількість цікавих місць, і якщо ви не знайомі хоча б одним з них, то це прекрасний варіант для відпочинку в День Конституції України 2017.

Автор матеріалу:
Антон Антонов

 Звертань: 367
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства