Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Анонси
04.09.2017 : Киев
Свято в Пирогові “Подільське весілля”
Національний музей народної архітектури та побуту України спільно з Міністерством юстиції України, ГО “Українська асоціація інвалідів АТО” та за підтримки «Товариства «Вінничани у Києві» запрошує всіх земляків, мешканців та гостей міста на свято “Подільське весілля”, яке відбудеться 9 вересня 2017 року о 13 год. в музеї народної архітектури та побуту України с. Пирогові, на експозиції “Поділля”

Вже багато років у вересні Музей влаштовує мистецькі заходи, які показують традиції українського весілля з різних куточків нашої держави. Цього року ви маєте можливість не лише побачити весілля Подільського краю, а й взяти в ньому безпосередню участь.

Колективи із Теплицького району Вінницької області - Народний аматорський фольклорний колектив “Берегиня” (с.Орлівка), Зразковий аматорький фольклорний колектив “Цвіт папороті” (с.Соболівка), Фольклорний колектив “Родина” (с.Метанівка), фольклорний колектив “Вертута” (смт.Теплик), під керівництвом - Волинець Алли Анатоліївни, подарують вам незабутнє, автентичне, яскраве українське весілля.

Також ви матимете ексклюзивну можливість познайомитися із проектом Міністерства юстиції України “Он-лайн будинок юстиції”, згідно якого молода пара може зареєструвати шлюб протягом одного дня.

НОВИНКОЮ цьогорічного свята є те, що брати шлюб ПО-СПРАВЖНЬОМУ буде дві закохані пари!

НЕ ПРОПУСТІТЬ МОЖЛИВІСТЬ ПОБАЧИТИ ТРАДИЦІЙНЕ ПОДІЛЬСЬКЕ ВЕСІЛЛЯ.

Вартість квитка для земляків – 40 грн., пенсіонерів – 20 грн., діти до 7 років – безкоштовно.

 Звертань: 420
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства