Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Анонси
26.09.2018 : Киев
Мистецтво одного села
"Товариство "Вінничани в Києві", в рамках Всеукраїнської культурно-мистецької акції «Мистецтво одного села», запрошує на виставку народного мистецтва с. Вільшанка Крижопільського району Вінницької області.

На виставці будуть представлені традиційні рушники заслуженого працівника культури України Вікторії Кубаль, картини Валентина Тишецького, члена Національної спілки художників України, різьба по дереву Володимира Танцюри і Олександра Кобця, соломоплетіння Володимира Прищепко, ляльки-мотанки Ганни Лагуни, писанки-шкрябанки Ольги Вовк та ін.

Виставка проходитиме з 21вересня по 19 жовтня 2018 року в Національному музеї літератури України (вул. Б. Хмельницького, 11)

ВХІД ВІЛЬНИЙ

 Звертань: 415
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства