Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

ДОСЯГНЕННЯ
15.12.2009 : Киев
Володимир Андрійович Демчик
Любов до Батьківщини починається з любові до своєї колиски, до рідного краю, до його історії, до його людей та національних пам’яток. Свого часу Володимир Демчик, уродженець села Мервин Оратівського району Вінницької області в пам'ять про своїх земляків, які загинули підчас голодомору 1932-1933 років, за власні кошти у селі власноруч спорудив пам’ятний знак та упорядкував порослий чагарниками сільський цвинтар. А тепер він зробив новий пам’ятник своїм землякам, своєму родоводу, створивши історико-краєзнавчу повість «Мервин та мервинчани», що побачила світ у Київському видавництві «Альтерперс» у 2009 році.

Не будучи професійним істориком та літератором, Володимир Демчик за покликанням душі упродовж останніх восьми років захопився дослідженням рідного села Мервин і написав цікаву книгу. За його дослідженням стоїть копітка праця у кількох архівах, пошуки першоджерел, записи свідчень очевидців, записи легенд, переказів, обрядів і звичаїв, розгадка топоніміки, пошуки унікальних фотодокументів в Україні та за її межами. Підсумком цієї наполегливої праці і стала краєзнавча повість про своє рідне подільське село. За історико-часовим виміром, змістом, обсягом, фактажем та досить солідним книжковим апаратом праця Володимира Демчика може розглядатися як наукова, історико-краєзнавча розвідка, на прикладі звичайного, невеличкого подільського села автор не лише розповідає про цікаву несподіваними відкриттями історію рідного краю, а й виходить далеко за межі одного населеного пункту. На фоні загальноукраїнського історичного процесу перед читачем постає безліч конкретних подій, що відбувалися в селі та довкола нього упродовж кількох століть.

Як вже згадувалось, Володимир Андрійович Демчик народився 19 жовтня 1949 року в селі Мервин Оратівського району на Вінниччині в родині сільського вчителя. По закінченню восьми класів Чагівської школи продовжив навчання у професійно-технічному училищі, технікумі та Вищій школі профспілкового руху в Москві, де здобув спеціальність економіста з праці. З 1968 року мешкає та працює у Києві. Трудові діяльність розпочав у 1969 році на Київському ВО імені С.П. Корольова, де пройшов школу робітника, техніка та інженера-конструктора. З 1977 по 1992 рік працював у профспілкових органах Києва. Останні сімнадцять років трудової діяльності Володимира Андрійовича пов’язані із Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. У виконавчій дирекції Київського міського відділення Фонду він обіймав посаду завідуючого відділом. Зараз працює заступником директора. За свою роботу має відзнаки та нагороди.


 Звертань: 3241
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства