Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Як ми працюємо
28.12.2012 : Киев
Інформація про діяльність «Товариства « Вінничани у Києві» 2010-2012
Ось і минув ще один рік. Багато цікавих та важливих подій відбулось за цей час, варто згадати хоча б укладення у травні 2010 року Угоди про співпрацю із Вінницькою обласною державною адміністрацією, - історичний момент в розвитку «Товариства « Вінничани у Києві». Відтепер представники громадськості, владних структур, мистецьких, наукових, спортивних кіл матимуть сприятливіші умови для тіснішої співпраці, обміну досвідом, інформацією, реалізації спільних суспільно-корисних, благодійних, комерційних проектів.
2011 рік запам’ятався нам підписанням ще одного важливого документу, так, у червні Товариство підписало Угоду про співпрацю між Київською міською радою, КМДА та земляцтвами областей України та АРК. Предметом Угоди було встановлення партнерських зв’язків, налагодження взаємодії столичних органів влади та Земляцтв областей України з питань життєдіяльності міста, організації та проведення спільних заходів, культурно-мистецьких акцій у Києві та регіонах України.
Незмінно працююче з моменту створення Товариства, Молодіжне крило реалізувало проект «Бібліоміст». У рамках реалізації проекту у Чечельницькому районі було проведено семінар-навчання з молоддю Чечельника. Старшокласники шкіл Чечельника взяли участь у тренінгах з лідерства та ролі молоді у громадянському суспільстві.
Силами Молодіжного крила Товариства в приміщенні Національного університету «Києво-Могилянська Академія» було організовано Перший Всеукраїнський відкритий чемпіонат зі швидкісного збирання кубика Рубіка.
В рамках проекту Товариства «Дитинство повинно бути у кожного», оголошено збір теплих речей, іграшок та дитячих книжок для допомоги дітям-сиротам Джулинської допоміжної школи-інтернату I-II ступенів Бершадського району, Вінницької області.
Цікавою подією у діяльності Товариства стала участь земляків у відкритті ІІІ Київського міжнародного кінофестивалю. Представляв свої роботи один із найбільших зіркових фотографів сучасності – вінничанин Микола Гнисюк. Наш земляк був першим радянським фотохудожником, запрошеним Американською кіноакадемією на 60-й ювілейний вечір вручення премії Оскар.
Не обійшла стороною і участь наших земляків у Першому Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Україна – Свята Родина». Ця подія відбулась напередодні святкування 20-ї річниці Незалежності України в національному палаці мистецтв «Україна». Окрім того, члени Товариства взяли участь у Національному Ярмарку інституційного розвитку, ярмарок зібрав більше 300 лідерів інститутів громадянського суспільства, донорських організацій та органів влади.
Для вшанування та відзначення 200 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, наші земляки разом з представниками інших земляцтв відвідали село Шевченкове (Керелівці), що на Черкащині де поховані батьки Великого Кобзаря. А вже у серпні з нагоди 20-річчя Незалежності України, представники Товариства взяли участь у вшануванні пам’яті Тараса Григоровича Шевченка в Каневі у складі представників земляцтв та Київської міської влади. Завершено візит покладанням до могили Великого Кобзаря короваїв на рушниках, вишивка яких відображає особливості регіонів нашої держави.
Традиційно на території національного Музею архітектури та побуту України відбувається "Велика земляцька Толока" за участю земляцтв областей України в місті Києві. Програма Толоки, як і в минулому році, включала зустріч представників земляцтв, впорядкування експозицій регіонів. За плідну роботу вінничан винагородили екскурсією та оглядом рідких експонатів закритої на реставрацію церкви, а завершився захід - дружнім обідом.
Не пройшов без нашої участі і щорічний Фестиваль земляцтв України, на якому Товариство презентувало роботи вінницьких майстрів. Вишиванки, рушники, гончарні вироби, усі експозиційні матеріали були привезені з Вінниччини. Цей захід дав можливість ознайомитися з діяльністю земляцтв України, які працюють у Києві, дізнатися про туристичні можливості різних регіонів, переглянути виступи кращих професійних і самодіяльних колективів України.
Цього насиченого подіями року, члени президії Товариства «Вінничани у Києві» взяли участь в презентації проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року. Вона є невід`ємною частиною ініціатив Президента України з реалізації національних проектів, стратегія передбачає розвиток міста у креативному плані, що розвиває інновації, постійно підвищує якість життя, як місто відкритої економіки, як розумне, з потужним управлінням, гармонійне, збалансоване місто.
Варто згадати й урочисте відкриття пам'ятника авторові першої української Конституції 1710 року видатному гетьману Пилипу Орлику приурочене до 15-ої річниці Конституції. На запрошення Голови КМДА О.П. Попова у відкритті монументу взяли участь наші представники.
Важливим роком для розвитку Товариства став 2012 рік. Наші земляки прийняли участь у багатьох поїздках, зокрема, до святині Сіверського краю, відвідали Херсонську область, провели незабутні дні у Запоріжжі, здійснили поїздку до славних міст рідного краю Мелітополя, Бердянська та Василівки, і нарешті у серпні заключною поїздкою був візит до м. Канева Черкаської області, де на Тарасовій горі під час проведення урочистостей за участю представників Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» ми передали до музею капсулу з рідною вінницькою землею.
Голова Молодіжного крила Оксана Неживенко провела Презентацію міжнародних проектів соціальної дії у Вінниці. Учасники Презентації обговорювали успішні приклади закордонного соціального партнерства, розвитку громад та потенційне застосування такого досвіду до потреб Вінницької області.
Тоді ж, відбулося відкриття виставки заслуженого художника України і нашого земляка, вінничанина, Володимира Козюка. Представники Товариства «Вінничани у Києві» на чолі з Володимиром Продивусом, відвідали відкриття виставки і привітали митця з цією подією.
До святкування 290-річчя від дня народження Григорія Сковороди в Києві вінничани відвідали художню виставку «Людина на всі часи» в галереї мистецтв імені Олени Замостян, також наші земляки відвідали виставку робіт живописця Аркадія Трубнікова, яка презентувалась у художній галереї «НЕФ» Національного Києво-Печерського заповідника та виставку, присвячену 100- річчю з дня народження Михайла Панасовича Стельмаха у Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва України та відвідали декілька інших цікавих заходів.
Товариство разом з міжнародною громадською організацією “Junior Chamber International Ukraine” виступили співорганізаторами семінару з фандрайзингу, який проводив відомий діяч в сфері благодійництва та один з кращих фандрайзерів світу Яків Рогалін.
Під час проведення пам’ятних заходів на території Меморіалу пам’яті жертв голодоморів в Україні представники Товариства запалили свічку пам’яті від Вінницької області та взяли участь у пішій ході на згадку жертв голодомору 32-33 років.
Цей рік запам’ятався нам ще й започаткуванням інтернет- проекту « Місячник Вінниччини у Вікіпедії». Багато наших земляків долучились до написання історії рідного Вінницького краю у Вікіпедії.
Не забуваємо ми і про благодійність. Постійно переймається долею шкіл Вінниччини Володимир Петрович Крижанівський, він подарував декільком класам комп’ютери та ініціював виплату премій для нагородження переможців Всеукраїнських олімпіад. За ініціативою Надії Гуренко були передані кошти для підтримки та реконструкції Вінницької хатинки в Музеї народної архітектури й побуту України Пирогово, а наша землячка Людмила Корпанець сприяла забезпеченню шкільних бібліотек м. Бару художньою літературою, підручниками з шкільної програми та дидактичним матеріалом для вчителів.


 Звертань: 1886
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства