Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Як ми працюємо
02.12.2013 : Киев
Звіт про роботу «Товариства «Вінничани у Києві» за 2013 рік
Підбиваючи підсумки 2013 року можна відмітити, що Товариство взяло участь у організації багатьох різноманітних заходах, реалізувало декілька цікавих проектів, 20 земляків приєдналося до наших лав у цьому році.

16 лютого представники Товариства «Вінничани в Києві» взяли участь у святкуванні Розколяди, яку привезли до Києва івано-франківці.
У березні місяці, завдяки сприянню Віталія Миколайовича Кононова, активісти Товариства та Президія «Товариства «Вінничани в Києві» зустрілися на творчому вечорі солістки Національної опери України, лауреата міжнародних конкурсів Марії Кононової.

За ініціативи та підтримці Голови Товариства Володимира Степановича Продивуса відкрито офіс ГО «Товариство «Вінничани у Києві» в місті Вінниця.

З нагоди 199 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка представники «Товариства «Вінничани у Києві» у складі делегації Асоціації «Ради земляцтв областей та регіонів України» прийняли участь у покладанні квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку. Також у церемонії взяли участь народні депутати, урядовці, представники київської влади, громадські та культурні діячі.

7 квітня відбувся перший бал Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до Серця", який ініціювала наша молода землячка. Молодь Товариства "Вінничани у Києві" стала співорганізатором цього свята. Всі кошти від реалізованих квитків пішли на закупівлю медичного обладнання для дітей з вадами слуху.

16 квітня за підтримки Товариства «Вінничани у Києві» в музеї Івана Гончара відбувся творчий вечір Вадима Шевчука (Лірника Яреми) на творчу зустріч запрошено всіх шанувальників давньої української музики.

«Літератори України – землякам Тараса Григоровича Шевченка». 19 квітня 2013 року із візитом на Черкащині побували літератори з усіх областей України – члени Національної спілки письменників, редактори обласних газет, голови та представники земляцтв, письменники, поети та журналісти з усіх куточків України. Від Товариства «Віниччани у Києві» у заходах взяв участь член Президії Товариства, автор збірки поезій «Життя мого чорновики» Олег Побережний.

В суботу 18 травня традиційно на території Національного музею архітектури та побуту України відбулась "Велика земляцька Толока" за участю земляцтв областей України в місті Києві, у заході також брало участь і Товариство "Вінничани у Києві".
Цього разу вінничани впорядковували територію у «Соціалістичному селі» біля «нової» вінницької хати побудованої у 1969 році. Як і минулого року представники Товариства "Вінничани у Києві" прибирали та мили вікна у хатині, косили, обкопували дерева, сапали клумби та посадили на вінницькому подвір’ї яблуні на згадку про Товариство.

23 травня відбувся " круглий стіл" на тему «Проблеми формування правового та інформаційного світогляду в суспільстві щодо здійснення земельної реформи в Україні», ініційований міжнародними громадськими організаціями та ГО «Товариство «Вінничани у Києві».
У роботі «круглого столу» взяли участь представники громадських організацій України, народні депутати, аграрії, науковці, державні службовці, представники місцевих органів влади і самоврядування. На засіданні «круглого столу» обговорювались проблемні питання земельної реформи. Зокрема, член Президії Товариства Віталій Кононов звернув увагу учасників дискусії на те, що за 24 роки існування на терені нашої держави не здійснено повноцінну масштабну модернізацію економіки, в тому числі і в сільськогосподарському секторі.

3 червня «Товариство «Вінничани у Києві», разом з представниками з інших Земляцтв, взяло участь у робочій зустрічі з Віце-прем'єр-міністром України Олександром Вілкулом.
У нараді також взяли участь Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, Міністр промислової політики України Микола Короленко, Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов, а також народні депутати України та громадськість.

15 червня 2013 року нагоду відвідати Шевченкову землю мали члени товариства «Вінничани у Києві», які взяли участь у поїздці земляцтв України на Черкащину.

23 липня о відбулася зустріч земляцьких організацій з першим Президентом України, Президентом МГО «Рівненське земляцтво» Л.М. Кравчуком.

24 серпня на День Незалежності України при сприянні голови Правління громадської організації "Братство хмільничан у Києві", члена Президії Товариства Олега Побережного, колона школярів із Хмільника взяла участь у Параді вишиванок у м. Києві. Хмільницька делегація презентувала місто-курорт пройшовши в яскравих вишиванках під оплески тисяч киян та гостей міста від "Мистецького Арсеналу" до Майдану Незалежності.

7 вересня відбулись урочистості з нагоди 650-ї річниці з Дня заснування міста Вінниці. Делегація "Товариства "Вінничани у Києві", на запрошення мера міста взяла участь у цьому святі.

19 вересня представники Товариства у складі керівників земляцтв областей України вклонились святиням історичної Волині, побувавши у складі делегації Асоціації земляцтв України на славній рівненській землі.
В рамках програми перебування, делегація зустрілася з керівництвом Рівненської області, побувала у стародавньому Корці та Дубно, відвідала культурно-археологічний центр «Пересопниця».

20 вересня в Національному музеї літератури України відбулося відкриття виставки «Поема в дереві з Надросся» села Андрушівка Погребищенського району Вінницької області. Виставка проходила в рамках Всеукраїнської культурно-мистецької акції «Мистецтво одного села». Теплі слова привітання передали Голова Вінницької обласної Ради, заступник голови "Товариства "Вінничани у Києві" Сергій Татусяк та Голова Товариства Володимир Продивус.

28 вересня за сприяння члена Президії Товариства "Вінничани у Києві", голови Правління громадської організації "Братство Хмільничан у Києві" Олега Побережного організовано участь талановитої молоді з Вінниччини та дитячого колективу «Веселка» у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Джерело надій».

12 жовтня відбувся Фестиваль земляцтв України, який проводився Спілкою громадських організацій «Асоціація земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» разом з КМДА та районними радами. Керівники Земляцтв України посадили алею дерев на вулиці Здолбунівській.
На святі можна було відвідати ярмарку продовольчих товарів, ознайомитись з діяльністю земляцьких об’єднань. Зокрема, у павільйоні Товариства гості фестивалю ознайомилися з діяльністю нашого земляцтва, культурним здобутком Вінницької області а також мали можливість живого спілкування. До лав «Товариства «Вінничани у Києві» цього дня приєднались ще п’ять осіб.

26-27 жовтня 2013 року у м.Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій». Мета Фестивалю - дати можливість обдарованим дітям розкрити свої здібності і таланти, відкрити їм дорогу у світ мистецтва. Можливість взяти участь у конкурсі талановитій молоді із Вінничини відбулась за сприяння члена Президії Товариства "Вінничани у Києві", Олега Побережного, за що він був відзначений Грамотою Міністерства культури України.

23 листопада участь Товариства у жалобних заходах у зв'язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932–1933 років в Україні, за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадськості, на території Національного музею "Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні".
У грудні проходитиме наш традиційний інтернет-проект «Місячник Вінниччини у Вікіпедії». Всім землякам небайдужим до історії рідного краю запропоновано дописати на сторінку Вінниччина у Вікіпедії якомога більше цікавої інформації про Вінницький край.

Членом Президії Товариства, Олексієм Івановичем Івашківським, ініційовано створення центру надання медичної допомоги землякам вихідців з Вінниччини.

Секретаріатом Товариства ініційовано збір коштів на лікування двох наших землячок; відновлення церкви на батьківщині Т.Г.Шевченка; відновлення вінницької хатинки у Національному музеї народної архітектури та побуту України.

В рамках проекту «Спадщина» Олексій Іванович Івашківський презентував книгу, видану на власні кошти, відомого журналіста Дмитра Кісьори «На чорному хлібі історії». Ця книга є історичним життєписом звичайного українського села Оратівка, що на Вінниччині. Ілюстрована чудовими фото, книга нагадує всім, що нема кращого у світі місця, ніж Батьківщина.

Представники «Товариства «Вінничани у Києві» приймають активну участь у загальних зборах Спілки громадських організацій «Асоціації земляцьких організацій «Ради земляцтв областей та регіонів України» та співпрацюють з КМДА.
 Звертань: 1969
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства