Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Як ми працюємо
09.02.2009 : Киев
«Вінничани у Києві» прозвітували про свою діяльність у 2008 році.
У Вінниці сьогодні відбулася прес-конференція громадської організації «Вінничани у Києві» щодо підсумків діяльності організації за 2008 рік.

У зустрічі з журналістами взяли участь: Крижанівський Володимир Петрович - голова Товариства «Вінничани у Києві», Татусяк Сергій Пилипович - 1-й заступник голови Товариства «Вінничани у Києві», заступники голови Товариства - Білий Петро Федорович, Жук Світлана Іванівна, Калетнік Григорій Миколайович, члени президії Товариства - Продивус Володимир Степанович, Шинькович Андрій Васильович.

Товариство «Вінничани у Києві» створено рішенням загальних зборів 17 березня 2007 року. Воно об'єднує на добровільних засадах громадян, які народилися у Вінницькій області України та/або певний час проживали на її території.

Під час виїзного засідання Ради земляцтв 22 березня Товариство «Вінничани у Києві» визнано повноправним членом Ради.

За 2 роки діяльності Товариство «Вінничани у Києві» здійснило низку заходів, зміцнилось чисельно і стало впливовою громадською організацією столиці.

Вінниччина прорвалася у шістку, де кількість новонароджених перевищила кількість померлих. Допоможе зміцнити цю позицію й новостворений перинатальний центр, який за своїм рівнем третій після Києва та Житомира. Від Товариства «Вінничани у Києві» Володимир Продивус подарував центру кувез для недоношених дітей, що дозволить виходжувати немовлят вагою від 500 грамів. У день відкриття відділення заступник голови Товариства «Вінничани у Києві», доктор медичних наук Світлана Жук організувала для головних акушерів-гінекологів районів Вінницької області науковий семінар.

22 лютого минулого року в центрі уваги представників Товариства «Вінничани у Києві» опинилися захисники Вітчизни. П'яти військовим частинам було подаровано по сучасному телевізору. «Нехай війну дивляться тільки у фільмах, - відзначив член товариства генерал-лейтенант запасу Олексій Процепко».

3-4 квітня переможці обласного етапу всеукраїнських олімпіад відвідали Кам'янець-Подільский та Хотин. Ця екскурсія стала можливою завдяки голові Товариства «Вінничани у Києві» Володимирові Крижанівському.

Завдячуючи члену президії Товариства «Вінничани у Києві» Володимиру Продивусу в 2008 році від імені Товариства здійснена передплата періодичних видань Вінницькому національному педагогічному університету.

Під час сесії Вінницької обласної ради 19 березня 2008 року члени президії Товариства «Вінничани у Києві» Віталій Кононов і Андрій Шинькович вручили дитячу літературну премію «Зміна». Першою номінанткою премії «Зміна» стала учениця 9-го класу Лука-Мелешківської школи Вінницького району Анастасія Коломієць, яка видала свою першу книгу віршів під назвою «Душа метелика».

Товариство «Вінничани у Києві» 25 березня 2008 року з нагоди річниці свого створення організувало в Українському домі виставку художників Людмили Бондар і Анатолія Гайструка.

Товариству під час проведення Дня Києва в 2008 року випала нагода 23 травня представити Вінниччину серед інших регіонів України у парку Дружби народів. На цьому святі 27 киян - вихідців з Вінниччини - подали заяви до вступу в товариство «Вінничани у Києві».

Під час святкування Дня працівників сільського господарства у 2008 році у Вінниці від Товариства «Вінничани у Києві» були присутні Петро Білий та головний редактор журналу «Сад, вино і виноград» Анатолій Гриценко. «Вінничани у Києві» вшанували своїми подяками та цінними подарунками за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу Вінниччини кращих представників цієї професії, зокрема: голову Ради сільгоспвиробників Вінницької області Миколу Панасюка, начальника управління сільського господарства Шаргородського району Івана Ковтуна, оператора машинного доїння СВК «Родина» Ірину Юревич.

12 грудня 2008 у місті Вінниця перебували представники Ради земляцтв областей України на організованій вінниччанами акції «Земляцтва єднають Україну». На заході Товариство «Вінничани у Києві» представляв перший заступник голови Товариства Сергій Татусяк.

21 січня цього року відбувся літературно-мистецький вечір «Пісня і доля» до 60-річчя від дня народження, яке було 6 січня, заслуженого діяча мистецтв України і Росії, лауреата міжнародних і всеукраїнських премій, поета, головного редактора журналу «Дніпро» Миколи Луківа. Привітав шанованого земляка від імені Товариства «Вінничани у Києві» друг ювіляра, заступник голови Товариства «Вінничани у Києві» Петро Білий.

У березні цього року в Києві відбудуться звітно-виборчі збори Товариства «Вінничани у Києві».


Інформація: http://www.uatoday.org.ua/news.php?news_id=220

 Звертань: 1454
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства