Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Як ми працюємо
19.02.2010 : Киев
З новими планами у новий 2010 рік.


17 лютого 2010 року в офісі Товариства «Вінничани у Києві» відбулось засідання Президії, перше в новому році.

Підвівши підсумки діяльності Товариства за минулий рік та зробивши висновки з усього напрацьованого, голова Товариства Олег Зарубінський зробив заключення про в цілому позитивні результати 2009 року, але слушно підмітив, що працювати ще є над чим, а головне, що є бажання та можливості для масштабнішої та активнішої роботи уже в новому, 2010 році.

Зокрема, на Президії було прийняте рішення про курс на «активізацію роботи з членами Товариства» та організації максимуму можливих заходів, які б передбачали залучення великої кількості земляків, в тому числі членів Товариства. Про всі заплановані заходи ми відповідно завчасно повідомлятимемо та анонсуватимемо їх на сайті.

Особливою подією вечора стало привітання з 70-літтям ідейного натхненника та засновника Товариства «Вінничани у Києві», першого його голови, а зараз члена Президії, першого Надзвичайного і Повноважного Посла України в Російській Федерації Крижанівського Володимира Петровича, який святкував свій ювілей 24 січня.

 Звертань: 1548
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства