Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Як ми працюємо
20.01.2012 : Киев
Звіт про роботу Товариства «Вінничани у Києві» за 2011 рік.
Звіт про роботу Товариства «Вінничани у Києві» за 2011 рік.

Підбиваючи підсумки 2011 року можна відмітити, що Товариство взяло участь у багатьох різноманітних заходах, організувало та провело декілька цікавих проектів, майже 40 земляків приєдналося до наших лав у цьому році.

Реалізація проектів
- 30 березня представники Молодіжного крила презентували відкриття Проекту «Бібліоміст». У Чечельницькій районній державній адміністрації відбулося урочисте відкриття впровадження проекту «Бібліоміст» у Чечельницькому районі на базі Чечельницької центральної районної бібліотеки. На церемонії були присутні керівники Чечельницької районної державної адміністрації, Чечельницької районної ради, Чечельницької селищної ради, представники Вінницької обласної державної адміністрації, регіональний координатор програми «Бібліоміст», директор Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Тімірязєва, директор Тульчинської центральної районної бібліотеки та представники партнерських організацій проекту в Чечельнику.

- Протягом 6-8 квітня у рамках реалізації проекту «Бібліоміст» у Чечельницькому районі було проведено семінар-навчання з молоддю Чечельника. А саме, 6 квітня старшокласники шкіл Чечельника взяли участь у тренінгах з лідерства та ролі молоді у громадянському суспільстві. Проводив тренінги Олександр Солонтай – експерт Інституту Політичної Освіти, один із найвідоміших молодих лідерів України. Метою семінару було розвинути вміння керувати собою, іншими та ситуацією. За участь у занятті учасники отримали сертифікати та сувеніри від Товариства. А протягом 7-8 квітня представники Молодіжного крила проводили бесіди на тему вищої освіти та комплексне тестування старшокласників з метою визначення їхньої професійної орієнтації.

- З 1 листопаду в рамках нашого проекту «Дитинство повинно бути у кожного» оголошено збір теплих речей, іграшок, дитячих книжок тощо для допомоги дітям-сиротам Джулинської допоміжної школи-інтернату I-II ступенів Бершадського району, Вінницької області.
- Продовжено роботу з присудження премій переможцям шкільних олімпіад, зокрема з української мови, історії та математики.

Плануємо
- У грудні буде започатковано проект «Місячник Вінниччини у Вікіпедії». Всім землякам запропонують дописати на сторінку Вінниччина у Вікіпедії якомога більше цікавої інформації про Вінницький край.

- Традиційно, як і минулого року ми плануємо реалізувати проект «Лист від діда Мороза» згідно з яким передбачалося відправити привітальні листівки діткам Вінниччини. Минулого року загалом було відправлено 808 листів у тридцять населених пунктів Вінницького, Липовецького, Тульчинського, Чечельницького та Шаргородського районів Вінницької області
Також листівками ми привітали вихованців таких дитячих будинків:
Прибузька допоміжна школа-інтернат (с. Агрономічне, Вінницький район), школа-
інтернат ім. Некрасова (м. Немирів), «Навчально-виховний комплекс» (м. Брацлав).

Акції (заходи)
- 19 січня членами Молодіжного крила Товариства «Вінничани у Києві» організовано квест для студентів Національного університету «Києво-Могилянська академія» в рамках Благодійного проекту «Реставрація». Участь у квесті взяли найкращі 4 команди університету. Ввечері відбувся перший благодійний вечір та аукціон сучасного українського мистецтва для збору коштів на замовлення і розробку архітектурного проекту реставрації Староакадемічного корпусу. В програмі вечора були екскурсія Староакадемічним корпусом, аукціон сучасного українського мистецтва, виступ Олега Скрипки та New Era Orchestra та лотерея від посольств європейських держав в Україні.

- 14 травня 2011 року у м. Києві в приміщенні Національного університету «Києво-Могилянська Академія» силами Молодіжного крила Товариства організовано Перший Всеукраїнський відкритий чемпіонат зі швидкісного збирання кубика Рубіка. Головні завдання чемпіонату: популяризація інтелектуального спорту серед української молоді; залучення молоді до проведення змістовного дозвілля; стимулювання молоді до саморозвитку та популяризація здорового способу життя.

- 17 вересня члени Товариства взяли участь у відкритті ІІІ Київського міжнародного кінофестивалю. Кінофестиваль відкрився виставкою робіт одного з найбільш зіркових фотографів сучасності Миколи Гнисюка. Микола Гнисюк народився 18 грудня 1944 року у селі Перекоринці Мурованокуриловецького району на Вінниччині. Він був першим радянським фотохудожником, запрошеним Американською кіноакадемією на 60-й ювілейний вечір вручення премії Оскар. Його персональну виставку в Лос-Анджелесі відкривав Роберт де Ніро.

- 12 жовтня в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбувся акустичний доброчинний концерт гуртів «ДРУГА РІКА», «Dazzle dreams», «Нумер 482», «PUR:PUR», «Ride the Subway» для збору коштів на лікування могилянців, які цього потребують. Одну з цих кампаній (збір коштів на лікування Наталі Мурашко) координує голова Молодіжного крила нашого Товариства Оксана Неживенко.

- 16 жовтня майже півсотні членів Товариства «Вінничани у Києві» відвідали Перший Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Україна – Свята Родина», присвячений 20-ій річниці Незалежності України, який відбувся в національному палаці мистецтв «Україна». Фестиваль проводив Всеукраїнський благодійний фонд «Україна – Свята Родина» Івана Матієшина. У фестивалі взяли участь творчі колективи і окремі виконавці з різних регіонів України, української діаспори і з інших держав. Зокрема, Національний заслужений на академічний український народний хор України ім. Г.Веревки, Національний заслужений на академічний ансамбль танцю України ім. П.Вірського, Національний президентський оркестр, Національну заслужену на капелу бандуристів України ім. Г.Майбороди, Національний оркестр народних інструментів України та інші. На свято були запрошені перші особи держави, посли іноземних держав, губернатори і мери міст зі всіх регіонів України.

- 20 жовтня Представники Товариства взяли участь у ювілейних урочистостях з нагоди 130 річчя з дня заснування Іллінецької ЗОШ № 1 та передали від Президії організації цінний подарунок.

- 1 листопада всі бажаючи члени організації здійснили екскурсію до Мистецького Арсеналу де відбулося урочисте відкриття шостого форуму сучасного мистецтва ART-KYIVcontemporary.
Щорічний міжнародний ярмарок ART-KYIV contemporary - найбільш масштабний проект українського арт-простору, що проходить за участю кращих галерей України і світу. Форум збирає відомих художників, галеристів, кураторів, критиків, колекціонерів і створює широку перспективу для ознайомлення з сучасними тенденціями мистецтва.

17 листопада члени Товариства взяли участь у Національному Ярмарку інституційного розвитку. Це одна з найбільш масштабних щорічних подій в житті громадського сектору України, яка зібрала більше 300 лідерів інститутів громадянського суспільства, донорських організацій та органів влади.

Іміджеві заходи та співпраця з КМДА
- Традиційно у другу суботу травня на території національного музею архітектури та побуту України відбулась "Велика земляцька Толока" за участю земляцтв областей України в місті Києві, у заході також брали участь і представники Товариства "Вінничани у Києві". Як і минулого року програма толоки включала зустріч представників земляцтв, впорядкування експозицій регіонів. За плідну роботу Вінничан винагородили екскурсією та оглядом рідких експонатів закритої на реставрацію церкви, а завершився захід - дружнім обідом.

- 28-го травня, у рамках святкування Дня Києва, на Майдані Незалежності відбувся Фестиваль Земляцтв України. Товариство презентувало роботи вінницьких майстрів. Вишиванки, рушники, гончарні вироби, усі експозиційні матеріали були привезені з Вінниччини. Цей захід дав можливість усім ознайомитися з діяльністю земляцтв України, які працюють у Києві, дізнатися про туристичні можливості різних регіонів, переглянути виступи кращих професійних і самодіяльних колективів України. У святі взяли участь всі земляцькі організації областей України, що представлені в місті Києві.

- Члени президії товариства «Вінничани у Києві» взяли участь в презентації проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року, що відбулася у приміщенні Київської міської державної адміністрації 31 травня 2011 року. Стратегія розвитку Києва є невід`ємною частиною ініціатив Президента України з реалізації національних проектів, це пілотний проект "Київ - місто майбутнього". Проект розроблявся із січня 2011 року за участю Громадської ради, до якої входило 45 експертів. Стратегія передбачає розвиток міста, виходячи з шести головних характеристик: креативне, що розвиває інновації; зберігає унікальність у глобальному масштабі; постійно підвищує якість життя; місто відкритої економіки; розумне, з потужним управлінням; гармонійне, збалансоване.

- У червні відбулося урочисте відкриття пам'ятника авторові першої української Конституції 1710 року, видатному гетьману Пилипу Орлику приурочене до 15-ої річниці Конституції. На запрошення Голови КМДА О.П. Попова у відкритті монументу взяли участь представники товариства "Вінничани у Києві". Пам'ятник встановлено у сквері на перетині вулиць Липської та Пилипа Орлика.

- 24 червня відбулося урочисте підписання Угоди про співпрацю між Київською міською радою, Київською міською державною адміністрацією та земляцтвами областей України та АРК. Предметом Угоди є встановлення партнерських зв’язків, налагодження взаємодії столичних органів влади та Земляцтв областей України з різних питань життєдіяльності міста, організація та проведення спільних заходів, культурно-мистецьких акцій у Києві та регіонах України. Виступаючи від земляцтв України голова “Товариства "Вінничани у Києві", народний депутат України Олег Зарубінський наголосив, що між земляцтвами конкуренції бути не може та висловив думку, що земляцтва, як інститут громадянського суспільства, і надалі відіграватимуть важливу роль в побудові справді демократичного суспільства. Зустріч завершилася конструктивним та діловим спілкуванням по багатьом актуальним питанням життєдіяльності земляцтв та столиці нашої держави.

- 24 серпня, з нагоди 20-річчя Незалежності України, члени Товариства взяли участь у вшануванні пам’яті Тараса Григоровича Шевченка в Каневі у складі представників земляцтв та Київської міської влади. Міський голова Канева, Коломієць Василь Васильович, особисто зустрів гостей та привітав зі святом. Делегація привезла із собою караваї з різних регіонів України, які урочисто несли учні Військового київського ліцею ім. І. Богуна від Чернечої гори — священного місця для кожного українця – до музею Т.Г. Шевченка. Цією поїздкою було завершено акцію «Обніміться, брати мої», розпочату 5 років тому. Було завершено й покладання до могили Великого Кобзаря скриньок із землею з найвидатніших місць усіх областей України, короваїв на рушниках, вишивка яких відображає особливості країв нашої держави.
- 10 листопада, в рамках відзначення 200 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, представники Товариства разом з представниками з інших земляцтв відвідали село Шевченкове (Керелівці), що на Черкащині де поховані батьки Великого Кобзаря.
Навчання
- 23 січня Голова Молодіжного крила Товариства «Вінничани у Києві» Оксана Неживенко стала випускницею Вищої політичної школи. Вища політична школа (ВПШ) – проект Центру політичних студій і аналітики, який тривав протягом 2010–2011 років та дозволив на професійному рівні підготувати 30 лідерів громадської діяльності і більше сотні активістів третього сектору. Вищу політичну школу було організовано 2010 року Центром політичних студій та аналітики спільно з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні, Представництвом фонду Фрідріха Науманна в Центральній та Східній Європі, "Центром Європейського навчання та тренінгу" та Благодійним Фондом Богдана Гаврилишина.

- У лютому члени Молодіжного крила Товариства пройшли Навчальний курс для представників громадських організацій на тему "Розбудова взаємовигідних відносин із засобами масової інформації". Майстер-клас пройшов у рамках проекту ЄС «Права жінок та дітей - комунікаційний компонент» з британським журналістом Мареком Бекерман та французьким медіа експертом Наталі Долль.

- Заступник голови молодіжного крила Товариства Марина Радіонова представляла Товариство у преуті «Школа молодих лідерів «2020.UA»», який спрямований на підготовку активних, свідомих, талановитих молодих лідерів управління країною у 2020 році.

- Члени товариства «Вінничани у Києві» взяли участь у декількох науково-практичних конференціях «Молодь і політика реформ» та «Як використати в Україні польський досвід реформ» що відбулися в Києві в літку 2011 року.
На першій конференції обговорювали питання молодіжної політики: Молодіжний парламент як механізм впливу на державотворчі процеси, Як зробити дієвою мережу молодіжних ініціатив? Участь молоді у реформах, що відбуваються в Україні. У роботі конференції також взяли участь представники наукових, навчальних установ, громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування. Конференція була організована Державним інститутом сімейної та молодіжної політики спільно з Депутатським клубом «Парламент» і Українським центром політичного менеджменту. Друга науково-практична конференція організована за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках проекту «Польща – приклад змін на краще»

- 3 жовтня представники Молодіжного крила Товариства взяли участь у семінарі з фандрейзингу та написання грантів, організований фондом “Міжнародний республіканський інститут” (International Republic Institute) для представниць “Жіночої Демократичної Мережі” (Women Democracy Network). В ході семінару відбулася тригодинна відео-сесія з Вашингтону, США, з Мері Пішек, президентом організації “Pieshek Public Relations”. Пані Пішек, яка є експертом із залучення коштів для громадської діяльності, поділилася знаннями із фандрейзингу, написання грантів та пошуку партнерів. Women’s Democracy Network надає жінкам консультації та навчає їх залучати активних жінок до громадської діяльності.


 Звертань: 1460
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства