Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Iсторія товариства
17.05.2010 : Киев
У Вінниці відбулось виїзне розширене засідання Ради Товариства.
15 травня у м. Вінниця відбулось виїзне розширене засідання Ради Товариства «Вінничани у Києві».

Захід зібрав 70 членів Товариства та більше 50-ти представників районів Вінницької області, регіональних представників Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», гостей та запрошених, представників ЗМІ.

З привітальним словом засідання розпочав голова Товариства – Олег Олександрович Зарубінський , який розповів про здобутки та напрацювання Товариства за останній рік, відзначив роботу членів Товариства в галузевому напрямку, поділився планами на майбутнє. До слова, Олег Олександрович зазначив не тільки якісний потенціал Товариства – корисні проекти, суспільно-значимі ініціативи, але й кількісне збагачення – члені Товариства на сьогодні уже 300 чоловік.

А от з чого Товариство починало та шлях його становлення повідав колегам перший його голова, член Президії Товариства Володимир Петрович Крижанівський. Він також поділився з присутніми досвідом роботи Товариства в гуманітарній сфері.

Про проект «Спадщина», який зараз реалізовується в рамках роботи комісії з питань освіти, культури і науки розповів її голова, член президії Товариства Микола Миколайович Ільчук. Культурологічний проект «Спадщина» покликаний відкрити цікаві сторінки історичної, духовної, природної, архітектурної, культурної спадщини кожного населеного пункту Вінницької області; розробити туристичні маршрути; відновити народні промисли і ремесла; сприяти відродженню родоводів, духовному збагаченню населення Вінниччини. Над його реалізацією Товариство співпрацює з міжнародною організацією «Україна-Польща-Німеччина» та посольством Республіки Польща в Україні.

Книгу «Мервин та Мервинчани» - історико-краєзнавчу повість про рідне село - аудиторії представив її автор, член Товариства «Вінничани у Києві» Володимир Андрійович Демчик. Він поділився з земляками своєю історію створення та передумовами, що спонукали до її написання.

Про роботу Товариства в аграрній сфері розповів Білий Петро Федорович, голова комісії з питань АПК, член президії. Він, зокрема, зазначив, що чисельність комісії з АПК складає 25 осіб, а у своїй діяльності він підтримує тісні зв’язки з аграрним керівництвом області, що значно сприяє роботі.

Інформацією про інвестиції у Вінницьку область та шляхи їх залучення поділився Володимир Якович Майстришин, голова комісії з питань фінансово-банківської справи, член Президії. Він зазначив про можливі інвестиційні проекти пов’язані з електроенергетичною галуззю, про потенціал Вінницького регіону у переробній промисловості та сільському господарстві, наголосив на необхідності інвестицій у напрямку енергоефективності, а саме зменшення енегрозалежності.

Для виступу було надано слово також Кирансівському Віктору Михайловичу – голові Піщанської районної ради. Віктор Михайлович розповів, що в минулому році було започатковано Міжнародний конкурс-фестиваль народного акапельного співу імені Павла Івановича Муравського, нашого славетного земляка, який проживає у Києві і в минулому році відсвяткував своє 95-ліття та 75 років творчої діяльності. Також розповів про інші співочі проекти, який планує реалізувати пан Муравський та закликав Товариство підтримати та долучитися до цієї діяльності.

Журнал «Сад, виноград і вино України» аудиторії представив Гриценко Анатолій Іванович, його головний редактор, член Товариства «Вінничани у Києві». Він ознайомив присутніх зі своєю діяльністю та запропонував примірник журналу кожному бажаючому, для того, щоб земляки ознайомилися з інформацією, що містить дане видання.

Про міжнародну діяльність Товариства у своєму виступі розповів Сергій Пилипович Татусяк, перший заступник голови Товариства, голова комісії з міжнародної діяльності. До речі, зовсім недавно, дякуючи сприянню Сергія Татусяка, у Вінниці відкрито консульство Республіки Польща. Віримо, що це також сприятиме успіхам нашої діяльності в сфері міжнародного співробітництва.

По закінченню обговорення та після того як порядок денний було вичерпано члени Ради прийняли Рішення розширеного засідання Ради Товариства «Вінничани у Києві», в якому окреслили основні пріоритети своєї майбутньої діяльності.

Кульмінацією заходу стало підписання Угоди про співпрацю з Вінницькою обласною державною адміністрацією. Представляв губернатора на засідання його перший заступник Валерій Вікторович Коровій. У своєму виступі він розповів про розвиток Вінниччини за останній час та підкреслив важливість рідного краю для кожної людини. І саме тому Валерій Вікторович наголосив на особливій актуальності співпраці з нашим Товариством та висловив запевнення у її майбутній результативності.

Приємним продовженням зустрічі земляків стало запрошення від Сергія Татусяка на фестиваль польсько-німецької кухні у ресторані «Гостинний Пан», який влаштувало Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина» за спонсорської підтримки компанії «Бельведер Україна» (ТМ Sobieski). Приємна атмосфера вечора, насичена концертна програма та вишукана кухня підкорила «київських» вінничан, спонукала до щирого та відкритого спілкування, сприяла міцнішому єднанню земляків.

 Звертань: 2366
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства